جمعه 02 فروردین 1398
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در استان بوشهر شتاب می‌گیرد (کدخبر: 896)
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در استان بوشهر شتاب می‌گیرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در استان بوشهر شتاب می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر، سعید زرین‌فر در نشست  کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان بوشهر که با موضوع بررسی طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی برگزار شد با تاکید بر لزوم همکاری با متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی اظهار داشت: ایجاد اشتغال پایدار از مهم‌ترین ماموریت‌های مسئولان است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و مدیران بانک‌ها موظف هستند در حد توان و ظرفیت همکاری کنند.
 
وی افزود: امروز از روستاهای شهرستان بوشهر بازدید داشتیم و از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه‌های مردم قرار گرفتیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: همکاری با متقاضیان طرح‌های اشتغال‌زا و کارآفرین باید مورد تاکید همه مسئولان و متولیان امور بویژه مدیران بانک‌ها قرار گیرد و نباید به گونه‌ای عمل کنیم که موجب یاس و ناامیدی مردم شویم.

زرین‌فر تصریح کرد: ایجاد اشتغال پایدار اهمیت زیادی دارد و با پرداخت تسهیلات کم‌بهره می‌توانیم در سرعت بخشیدن در ایجاد اشتغال اهتمام ورزیم و نباید در مسیر پرداخت تسهیلات مانع‌تراشی شود.
 
وی ابراز داشت: در بحث وثیقه‌های ملکی از مدیران و کارشناسان بانک‌ها انتظار داریم نهایت همکاری و تعامل را با کارآفرینان داشته باشند و ضمن رعایت قانون، به گونه‌ای عمل کنند که موجبات رضایتمندی مشتریان فراهم شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر با تاکید بر حمایت از روستاییان گفت: روح حاکم بر قانون تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی این است که روستانشینان بتوانند شغل ایجاد کنند و اگر سخت‌گیری و مانع‌تراشی کنیم این مساله محقق نمی‌شود و مردم شریف ساکن روستا سرخورده می‌شوند.

زرین‌فر با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی شتاب می‌گیرد افزود: با تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته و با تعامل بیشتر بانک‌ها شاهد سرعت بخشیدن در روند پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی هستیم که این روند امیدواریم با شتاب بیشتری تداوم یابد.
 
انتهای پیام/   1397/8/2 18:05        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )