یکشنبه 26 خرداد 1398
استاندار بوشهر تاکید بر تسریع در روند پرداخت وام های اشتغالزایی کرد (کدخبر: 894)
استاندار بوشهر تاکید بر تسریع در روند پرداخت وام های اشتغالزایی کرد استاندار بوشهر گفت: کاغذبازی باید از سیستم اداری حذف شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست جمع‌بندی سفر به روستاهای شهرستان بوشهر با تسلیت ایام اربعین حسینی اظهار داشت: زنده نگه داشتن قیام حسینی امری ارزشمند و مهم است و مردم با عشق و علاقه در مراسم اربعین شرکت می‌کنند.

وی افزود: پارسال 17 هزار و 800 ویزا برای مردم استان برای مراسم اربعین صادر شد و امسال بیش از 35 هزار ویزا صادر شده و مردم با عشق و علاقه راهی این سفر معنوی شده‌اند.

استاندار بوشهردر ادامه با تاکید بر لزوم خدمت‌رسانی به مردم به ویژه در مناطق محروم و روستاها خاطر نشان کرد: حضور مدیران در مناطق محروم سبب می‌شود که از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه‌های مردمی قرار بگیریم و این مساله موجب شتاب بخشیدن در رفع مشکلات می‌شود.

گراوند با بیان اینکه اکنون در جنگ اقتصادی قرار داریم تصریح کرد: در شرایط کنونی در جنگ اقتصادی قرار داریم که سردمداران کفر به راه انداخته‌اند و راه مقابله با این جنگ اقتصادی نیز تلاش شبانه‌روزی و جهادی مردم و مسئولان است و شک ندارم با همت و کار جهادی می‌توانیم دراین جنگ اقتصادی پیروز شویم.
 

وی بیان کرد: باید روحیه جهادی را در خود تقویت کنیم و گام‌های اساسی برای رفع مشکلات مردم برداریم و نباید هیچ فرصتی را هدر دهیم.

استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی برای کارآفرینان گفت: کارآفرینان نباید در دریافت تسهیلات با مانع روبه‌رو شوند و مدیران بانک‌ها باید از کاغذبازی و معطل کردن کارآفرینان و متقاضیان پرهیز کنند.
 

گراوند ابراز داشت: کاغذبازی باید از سیستم اداری حذف شود و پنجره واحد باید زمینه تسهیلگری را فراهم کند.

وی خطاب به مدیران بانک‌ها افزود: مدیران بانک‌ها باید تسهیل‌گری کرده و به یاری کارآفرینان بیایند و با هر کسی که به دنبال بهانه‌جویی با کارآفرینان بوده و مانع‌تراشی کند برخورد می‌کنیم.

استاندار بوشهر تصریح کرد: در این سفرها و بازدیدها و دیدارهای چهره به چهره باید مشکلات مردم مرتفع شود و اگر فقط به بازدید و جلسه صرف شود و اقدام مثبتی صورت نگیرد، هیچ ارزشی ندارد.
 

گراوند اضافه کرد: اشتغال و معیشت مردم بستگی به همت مسئولان دارد و مسئولان باید تمام وقت و انرژی خود را برای این مسئله اختصاص دهند تا مردم نیز از ما رضایت داشته باشند.

استاندار بوشهر افزود: بانک‌ها در مورد وثایق بانکی با کارآفرینان همکاری بیشتر و موثرتری داشته باشند و تا جاییکه قانون اجازه می‌دهد کمک کنند تا شاهد ایجاد اشتغال پایدار باشیم.

وی در ارتباط با لایروبی اسکله بندرگاه نیز گفت: امروز بازدیدی ازاسکله روستای بندرگاه داشتیم و برای لایروبی این اسکله با رئیس سازمان شیلات ایران صحبت کردم که 15 میلیارد ریال اعتبار ملی برای این مساله تخصیص دادند و 15 میلیارد ریال نیز اعتبار استانی می‌گذاریم تا در کمترین زمان انجام شود.

در این نشست، تعدادی از مردم از روستاهای مختلف شهرستان بوشهر نیز مشکلات و دغدغه‌های خود را مطرح کردند   1397/8/2 22:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )