یکشنبه 05 خرداد 1398
سومین شورای اداری شهرستان بوشهر در سال ۹۷برگزار شد (کدخبر: 820)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر،آقای جمشیدی در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: از حضور باشکوه مردم غیور شهرستان بوشهر که همگام با سایر مردم کشور در  راهپیمایی روز قدس شرکت کردند تشکر می کنم.
وی افزود :این حضور نشان داد مردم با علایق مختلف سیاسی در کنار هم ،با انسجام واتحاد پای نظام خود ایستاده اند .
فرماندار بوشهر در بخش دیگری از بیانات خود به بحران آب در شهرستان اشاره نموده و گفت: مشکل کم آبی در شهرستان  جدی است و از این رو، انتظار می رود که با توجه به فرارسیدن فصل گرما، اداره ها و نهادهای این شهرستان صرفه جویی در مصرف آب را در دستور کار خود قرار دهند.
ایشان در این راستا  ضمن تأکید بر فرهنگ سازی در زمینه مصرف آب تصریح کرد : باید نهضت صرفه جویی در مصرف آب از ادارات دولتی شروع شود .
جمشیدی همچنین با اشاره به تغییر ساعت کاری ادارت از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۳:۳۰ جهت صرفه جویی در مصرف برق در ادارات اشاره نموده و خواستار صرفه جویی هر چه بیشتر درمصرف برق ادارات شد.
فرماندار بوشهر همچنین بیان کرد :ادارات در راستای تکریم ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی با اجرای طرح "میز خدمت" روند خدمت ‌ رسانی به مردم را بهبود بخشند.
 وی در ادامه در خصوص تکریم ارباب رجوع گفت : مردم ولی نعمت ما هستند ما باید به مردم احترام بگذاریم .
جمشیدی اضافه نمود : ما مکلف هستیم کار مردم را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم. مردم مجبورند برای پیگیری مشکلات خود به ادارات مراجعه کنند و باید به بهترین شکل با مردم برخورد کرد و مسایل آنها را تا حصول نتیجه پیگیری شود.
ایشان خطاب به دستگاه های اجرایی و با تاکید بر لزوم مبادله موافقت نامه ها توسط دستگاه ها ، گفت: دستگاه هایی اجرایی تا زمان مقرر لیست پروژه های نیمه تمام را به فرمانداری جهت توزیع اعتبارات ارسال کنند.
وی یاد آور شد : در سال گذشته اعتبارات شهرستان عادلانه و متناسب برای همه شهرها و روستاها توزیع شد که امسال نیز همانگونه خواهد. بود.
وی در پایان نیز خبر داد: امسال برای مدارس در حال ساخت در جزیره خارگ که توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان انجام می شود اعتبار را بصورت صد در صدی جهت اتمام آنها در نظر خواهیم گرفت
   1397/3/30 17:45        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )