یکشنبه 05 خرداد 1398
جلسه داخلی فرماندار با کارمندان و تاکید بر صرفه جویی در آب (کدخبر: 816)
جلسه داخلی فرماندار با کارمندان فرمانداری وپرسنل بخشداری مرکزی برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری،فرماندارشهرستان بوشهر ضمن تبریک  عید سعید فطر از زحمات همکاران تقدیر و تشکر نمودند وی از همکاران خواست تا باپایبند بودن به قانون، رعایت نظم و انضباط اداری ، هماهنگی و همکاری در اداره و تعامل با ادارات دیگر از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند. 
فرماندار بوشهر همدلی و ایجاد جوی صمیمی و برنامه ریزی مطلوب در پیگیری امور مرتبط به شهرستان و حل مشکلات مردم را از وظایف کاری کارکنان فرمانداری برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با همکاری و همفکری و اولویت بندی وظایف و امورات محوله در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان گامهای اساسی برداریم. 
ایشان خدمت به مردم را توفیق الهی دانست و اظهار داشت : مدیران و کارکنان دستگاه های دولتی باید از فرصت به دست آمده در تکریم ارباب رجوع و خدمت صادقانه به مردم استفاده کنند . 
فرماندار بوشهر در بخش دیگری از بیانات خود به بحران آب در شهرستان اشاره نموده و گفت: مشکل کم آبی در شهرستان  جدی است و از این رو، انتظار می رود که با توجه به فرارسیدن فصل گرما، شهروندان، اداره ها و نهادهای این شهرستان صرفه جویی در مصرف آب را در دستور کار خود قرار دهند.
ایشان در این راستا  ضمن تأکید بر فرهنگ سازی در زمینه مصرف آب تصریح کرد : باید نهضت صرفه جویی در مصرف آب از ادارات دولتی شروع شود و از این رو باید در مصرف آب فرمانداری به عنوان الگو، صرفه جویی جدی صورت بگیرد.
جمشیدی همچنین با اشاره به تغییر ساعت کاری ادارت از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۳:۳۰ جهت صرفه جویی در مصرف برق در ادارات اشاره نموده و خواستار صرفه جویی هر چه بیشتر درمصرف برق فرمانداری شد.
در پایان پرسنل فرمانداری ، مشکلات و خواسته های خود را با فرماندار در میان گذاشتند. 
   1397/3/21 13:15        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )