یکشنبه 05 خرداد 1398
نشست هم اندیشی فرماندار بوشهر با نمایندگان تشکل های سیاسی دانشجویی (کدخبر: 815)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر،آقای جمشیدی در جلسه  هم اندیشی با تشکل های سیاسی دانشجویی، با اشاره به اینکه دانشجوها باید با برنامه ریزی منسجم و مناسب برنامه هایشان را اجرایی کنند، گفت:برای پاسخگویی به مطالبات دانشجویان بهتر است که همه تشکل‌های دانشجویی  در دانشگاه‌ها در همه زمینه ها فعالیت داشته باشند و نباید تشکل ها فقط در فضای سیاسی کار کنند.
فرماندار بوشهر ضمن تأکید بر اهمیت گفتمان سازی در دانشگاه، افزود: گسست های امروز جامعه نتیجه نبود گفتگو بوده و شکل گیری گفتگوهای اجتماعی،  حلال بسیاری از مشکلات است .
وی گفت : دانشگاه محل تک صدایی نیست و باید محل تضارب آراء و افکار باشد تا بتوان با گفتگوی سازنده به فهم مشترک رسید و از دانشجویان می خواهم که برای حل مشکلات با مسوولان ارتباط برقرار کنند و به ما راه حل ارائه دهند و با این گفتگوی متقابل می توان به سر منزل مقصود رسید.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها ،اضافه کرد:برگزاری کرسی های آزاد اندیشی باید یکی از کارویژه های دانشگاه ها حتی غیر از زمان انتخابات ها باشد.
جمشیدی در پایان با بیان اینکه مسوولان می توانند با حضور در بین دانشجویان، تلاش کنند زمینه را برای آرامش و آسایش دانشجویان فراهم کنند،عنوان نمود:با توجه به اینکه در مرکز استان هستیم با هماهنگی و برنامه ریزی به همراه معاون سیاسی و اجتماعی استاندار ،معاون عمرانی استاندار و معاونین فرمانداری در دانشگاه ها حضور خواهیم یافت و با تشکیل جلسه با مسئولان دانشگاه و نمایندگان تشکل ها موضوعات دانشگاه ها را بررسی خواهیم کرد
   1397/3/20 07:28        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )