جمعه 02 فروردین 1398
شورای اداری شهرستان بوشهر برگزار شد (کدخبر: 802)
شورای اداری شهرستان بوشهر برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر آقای جمشیدی در نشست شورای اداری شهرستان که به مناسبت 9 اردیبهشت با حضور اعضای شوراهای شهر و روستاهای شهرستان بوشهر در سالن سینما کانون برگزار گردید، گفت: بنده در ساعت اداری که فردی با هر درخواستی به دفتر فرمانداری مراجعه کند، اگر جلسه ای نباشد، سعی می کنم وی را دیده و اگر قادر به اجابت درخواستش نباشم، حداقل حرف هایش را بشنوم، از مدیران شهرستان نیز همین تقاضا را دارم و نظارت کافی برای این موضوع خواهم داشت.
فرماندار بوشهر با بیان اینکه تکریم مردم و اراب رجوع، خط قرمز وی در سیستم اداری است گفت: همکاران بنده در فرمانداری هم می دانند اگر با مراجعه کننده ای برخورد بدی شود، برای من غیرقابل اغماض است و نظارت های لازم را داشته ام.

وی با بیان اینکه مدیران شهرستانی باید به مساجد شهری و روستایی شهرستان رفته و رو در رو با مردم قرار بگیرند، ادامه داد: وقتی خودم به صورت مستمر به مساجد روستایی و شهری و میان مردم می روم، حجت بر سایر مدیران تمام است و این مهم باید بصورت مستند توسط ادارات گزارش و از سوی معاونت برنامه ریزی فرمانداری رصد شود، چرا که در ملاک های ارزشیابی مدیران قرار داده ام.
فرماندار شهرستان بوشهر با تاکید بر اینکه تکمیل پروژه های ناتمام از اولویت های دولت می باشد، افزود: از مدیران و شهرداری ها درخواست شده پروژه های ناتمامی که تکمیل آن گروه بیشتری از مردم را بهره مند می سازد اعلام تا برای ابلاغ اعتبار تعیین شوند.
جمشیدی افزود: در کنار تکمیل پروژه های ناتمام، پروژه جدید امسال در شهرستان، احداث آبشیرین کن 35 هزار متر مکعبی در کنار پارک لیان و همچنین ایجاد خط انتقال آن به مرکز شهر است که پیمانکار مشخص شده و بزودی عملیاتی می شود.
وی از توافق اولیه با شورا و شهرداری بوشهر جهت واگذاری پارک های لیان و دهکده گردشگری به شهرداری مرکز استان خبر داد و گفت: از شوراها تقاضا می شود به بخش آموزش و پرورش توجه بیشتری داشته باشند.
جمشیدی افزود: از دوره ای که بنده در فرمانداری بوشهر هستم، بیش از 50 درصد اعتبارات شهرستان به سمت حوزه آموزش هدایت شده، چرا که اگر این بخش به سامان باشد، مشکلات دیگر نظیر اشتغال هم به سامان خواهد شد، از این رو از شوراهای شهر که اغلب آنها از فرهنگیان خوشنام هستند تقاضا داریم به حوزه آموزش توجه داشته باشند.
گفتنی است در ابتدای این نشست، نماینده شورای بخش مرکزی ،اعضای شوراهای شهرهای بوشهر، عالیشهر، چغادک و خارگ به طرح مشکلات و خواسته های خود پرداختند.
 
 
   1397/2/11 15:26        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )