جمعه 02 فروردین 1398
حضور سرکار خانم قربانی معاون فرماندار در مراسم تجلیل از معلمان در شهر چغادک (کدخبر: 801)
حضور سرکار خانم قربانی معاون فرماندار در مراسم تجلیل از معلمان در شهر چغادک حضور سرکار خانم قربانی معاون فرماندار در مراسم تجلیل از معلمان در شهر چغادک
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداربوشهر  در مراسم  تجلیل از معلمان که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر چغادک  برگزار شد شرکت کرد.
معاون فرماندار در این مراسم طی سخنانی به مناسبت روز معلم و هفته بزرگداشت مقام معلم و نقش برجسته شهید مطهری در فرهنگ انقلاب اسلامی به نقش معلم در تعلیم و تربیت اشاره و به مقایسه اهمیت و مقام معلمان، اضافه کرد: ارزش و احترام به معلم به مثابه احترام گذاشتن به والدین است.
ایشان با بیان اینکه بارور کردن نهال تنومند انسان‌سازی در دستان معلمان است، تصریح کرد: معلم در طول تاریخ بشریت الگو بوده و هستند و اینکه روزی در تقویم کشور ما با نام معلم نام‌گذاری شد برای این است که این قشر به‌عنوان سمبلی به‌یادماندنی تجلیل شود.
قربانی با بیان اینکه توجه ویژه کمیته برنامه ریزی شهرستان به آموزش و پرورش ، مخصوصا مناطق کم برخوردار است بیان داشت:  تخصیص اعتبارات در حوزه آموزش و پرورش رشد 5/14برابری داشته که توجه ویژه فرماندار و کمیته برنامه ریزی شهرستان در این حوزه را نشان می دهد.
ایشان همچنین تاکید بر استفاده از مدارس در اوقات فراغت تابستان برای برنامه های فرهنگی و اجتماعی برای دانش آموزان داشته و یاد آور شد : با توجه به خشکسالی و کم بود آب در شهرستان  از معلمان و مدیران مدارس انتظار داریم در بحث فرهنگ سازی صرفه جویی آب اهتمام ورزند.
 
 
   1397/2/11 15:10        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )