جمعه 02 فروردین 1398
جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بوشهر برگزار شد (کدخبر: 799)
جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بوشهر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر، جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بوشهر با موضوع تأمین و توزیع آب در شهر و روستاهای شهرستان برگذار شد.  فرماندار بوشهر در این جلسه  با اشاره به اینکه باید نقاطی که دارای بحران آب هستند  شناسایی شوند، اظهار داشت : با توجه به اینکه تأمین آب حیات مردم است باید مدیریت تأمین آن در دستور کار همه مدیران اجرایی قرار گیرد .
 ایشان  با اعلام اینکه مسئولان اجرایی باید گزارش از مناطق بحرانی برای انجام اقدامات مورد نیاز  را بطور مرتب ارائه نمایند  ، افزود : این کار کمک می کند تا راهکارهایی برای رفع مشکلات و بحران در شهرستان اتخاذ شود .
ایشان تاکید کرد : بخشدار مرکزی  نیز در راستای رعایت الگوی مصرف توسط مشترکان روستایی ، شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها نسبت به اطلاع رسانی اقدام نمایند.
ایشان اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در مصرف آب شرب در بخش خانگی را نیز از جمله ضرورتهای قابل توجه دانست و تصریح کرد : با استفاده از زیرنویس های تلوزیونی، مصاحبه و استفاده از سایر پتانسیلهای رسانه ای باید به این مهم بیش از پیش اهمیت داده شود.
وی همچنین بر انجام هماهنگی های لازم برای در اختیار گرفتن کلیه امکانات و ظرفیت های دستگاه ها  به منظور استفاده و آبرسانی در مواقع  ضروری تاکید کرد.
فرماندار شهرستان همچنین بر ضرورت شناسایی و رفع مشکلات و نواقص احتمالی برای جلوگیری از قطعی آب تذکر دادند و بیان داشت : باید مشکلات و نواقص احتمالی شناسایی و در جهت رفع آن اقدامات و تمهیدات مناسبی صورت پذیرد تا در زمان های پرمصرف همچون تابستان  وقفه ای در ارائه آب رخ ندهد.
   1397/2/8 12:21        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )