جمعه 02 فروردین 1398
فرماندار بوشهر : امکانات و فضاهای آموزشی مدارس شهرستان بوشهر تا حد استاندارد ارتقا می‌یابد (کدخبر: 798)
فرماندار بوشهر : امکانات و فضاهای آموزشی مدارس شهرستان بوشهر تا حد استاندارد ارتقا می‌یابد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر، عباس جمشیدی در مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش شهرستان بوشهر اظهار داشت: در شهرستان بوشهر شاهد خدمات خوبی در حوزه آموزش و پرورش بودیم.
وی اضافه کرد: آموزش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همه باید به هم کمک کنیم تا به اهدافی که در اسناد بالادستی است دست یابیم و در حوزه آموزش و پرورش اعتقاد داریم که باید از پیش‌دبستانی آموزش و فرهنگ‌سازی را انجام دهیم.
فرماندار شهرستان بوشهر بیان کرد: تلاش داریم که اگر بودجه ما را یاری کند باید برنامه چند ساله در حوزه فضاهای آموزشی و امکانات داشته باشیم و به حد استانداردهای لازم برسیم.
وی ادامه داد: حرکت در این راستا آغاز شده است و کارهای خوبی نیز انجام شده است و تلاش داریم که عدالت در سطح مدارس شهرستان رعایت شود و در روستاها نیز خدمات مناسبی ارائه شود.
جمشیدی با بیان اینکه نگاه ویژه‌ای به روستاها داریم، تصریح کرد: ایجاد تحول در آموزش و پرورش زمان‌بر است و نمی‌تواند در زمانی سریع تکمیل شود و نیاز به زیرساخت‌هایی دارد که نیاز به همکاری عمومی دارد.
وی خاطرنشان کرد: بخش عمده کار به دست مدیران مدارس انجام می‌شود و هرچقدر مدیران کارهای بهتری را انجام دهند شاهد موفقیت‌های بیشتری در حوزه آموزش و پرورش خواهیم بود.
فرماندار شهرستان بوشهر گفت: دستیابی به اهداف مورد نظر در بخش توسعه و پیشرفت نیازمند آن است که آموزش و پرورش در اولویت ما باشد
   1397/1/30 9:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )