جمعه 28 دی 1397
اولویت اختصاص اعتبارات سال۹۷ شهرستان بوشهر به اموزش وپرورش، آب ،برق و بهداشت (کدخبر: 796)
اولویت اختصاص اعتبارات سال۹۷ شهرستان بوشهر به اموزش وپرورش، آب ،برق و بهداشت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر،فرماندار شهرستان ،شورای آموزش و پرورش را مرجع ساست گذاری در این حوزه معرفی کرد و اظهار داشت: در این شورا باید سیاستهای کلی با در نظر گرفتن قوانین بالادستی تدوین شود و راهکارهای لازم برای اجرا ارائه گردد.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان  نگاه کارشناسانه در تصمیم گیری های شورای آموزش و پرورش را بسیار با اهمیت دانست و بیان داشت: تصمیماتی که توسط این شورا گرفته می شود در برگیرنده طیف گسترده ای از آینده سازان این کشور است و به همین علت همه اعضاء باید در حوزه کاری خود به صورت دقیق پیشنهادات را بررسی نمایند و راهکارهای علمی ارائه نمایند.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان  افزود:همچون سال گذشته  اولویت های اعتباری شهرستان بوشهر در سال ۱۳۹۷ به رفع مشکلات حوزه آموزش و پرورش ،آب ، برق و بهداشت اختصاص داده خواهد شد.
فرماندار بوشهر همچنین با اشاره به تعیین شعار سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب خاطرنشان ساخت: آموزش و پرورش فرصت های زیادی برای تحقق حمایت از کالای ایرانی دارد و می تواند با تغییر الگوی مصرف و فرهنگ سازی بین آینده سازان این مرز و بوم این شعار را در جامعه نهادینه سازد.
نماینده عالی دولت در ادامه با توجه به جایگاه ویژه معلمان، بیان کرد: در هفته پاسداشت مقام معلم به جایگاه رفیع معلمان بطور عالی باید توجه شود، زیرا همه اقشار از آموزش رفتار و کردار معلمان الگو می گیرند.
   1397/1/28 12:16        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )