جمعه 28 دی 1397
برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال 97 (کدخبر: 795)
برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال 97 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهراولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال 97 با حضور فرماندار در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
عباس جمشیدی فرماندار شهرستان بوشهر در این جلسه ضمن اشاره به نام گذاری سال به حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری ،گفت : این نام گذاری توسط مقام معظم رهبری فصل الخطاب همه دستگاه های اجرایی هست و موظف هستند که از کالاهای ایرانی خرید و استفاده کنند.
وی بیان کرد : ملزوم ساختن ادارات سطح شهرستان بر استفاده از کالاهای داخلی ، رونق تولید و اشتغال را در پی خواهد داشت .
وی همچنین  با اشاره به ماه رجب وتبریک مبعث پیامبر اسلام ، حفظ وحدت بین مسلمانان  شیعه و سنی را به عنوان یکی از مولفه های اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.
فرماندار بوشهر افزود : بیست و نهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی یادآور رشادت های بزرگ مردانی است که شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند.
ایشان با اشاره به برگزاری مراسم رژه یگان های نیروهای مختلف نظامی در روز ارتش که دهکده گردشگری بوشهر واقع در بزرگراه امام علی (ع) برگزار خواهد شد،  از تمامی مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی ، سازمان ها ، نهادها ، نیروی انتظامی، راهور  خواست ، برای تحقق این امر ، کمال همکاری را با مجریان این برنامه داشته باشند.
عباس جمشیدی در بخش دیگری در خصوص اعتبارات سال 97 بیان کرد : تکمیل طرح های نیمه تمام اولویت سال 97 است و تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام مهمترین برنامه کمیته برنامه ریزی شهرستان است.
جمشیدی با تاکید بر، تکریم ارباب رجوع در سطح ادارات شهرستان ، گفت : همه خدمتگذاران نظام جمهوری اسلامی ایران به طور عام درکشور و به طورخاص در شهرستان بوشهر باید درجهت حل مشکلات مردم وکسب رضایت افکار عمومی اقدام نمایند.
وی گفت : قطعا فرمانداری براساس وظایف نظارتی خود بازرسی های لازم در بررسی عملکرد دستگاههای اجرایی شهرستان را دربرنامه های خود قرار خواهد داد
ایشان افزود : رعایت حقوق شهروندی از مهمترین تکالیف اداری، اخلاقی و انسانی است که باید نهادینه شود و این انتظاری است که سیستم اداری و دولت از آن دارد.
وی با تاکید بر اینکه در بحث نشاط اجتماعی و برگزاری مراسمات باید ادارات حمایت کنند افزود: دولت یازدهم و دوازدهم توجه ویژه ای به ایجاد نشاط و امید در بین جوانان بعنوان اصلی ترین مهره توسعه کشور دارد و به همین دلیل طرح امید و نشاط اجتماعی در سراسر کشور برنامه ریزی و اجرا کرده است.
فرماندار بوشهر همچنین به مشکل کم بود آب در کشور و شهرستان بوشهر اشاره کرد وگفت: با توجه به کمبود منابع آبی، صرفه جویی در مصرف آب شرب و کشاورزی در شهرستان بوشهر لازم و ضروری است.
وی افزود: مشکل کم آبی در شهرستان  جدی است و از این رو، انتظار می رود که با توجه به فرارسیدن فصل گرما، شهروندان، اداره ها و نهادهای این شهرستان صرفه جویی در مصرف آب را در دستور کار خود قرار دهند.
 
 
   1397/1/28 11:12        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )