جمعه 28 دی 1397
فرماندار بوشهر : اولویت اصلی ما ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شهرستان می باشد (کدخبر: 790)
فرماندار بوشهر : اولویت اصلی ما ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شهرستان می باشد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر ، عباس جمشیدی فرماندار در اولین نشست اقتاد مقاومتی شهرستان در سال 97 ضمن تبریک سال نو از تلاش های صورت گرفته  در این حوزه قدردانی نموده و افزود:در جلسات  اقتاد مقاومتی ،اولویت اصلی ما ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شهرستان می باشد.
ایشان تاکید کرد: در راستای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی و رونق واحدهای تولیدی هر تصمیمی که گرفته می شود باید اجرایی شود.
فرماندار بوشهر بر پیگیری جدی و تسریح در طرح های اقتصاد مقاومتی شهرستان توسط اعضای کارگروه تأکید نمود و افزود: دستگاه های اجرایی بجای طرح هایی که از طرف بانک ها عودت داده شده طرح جایگزین تعریف کنند تا آن چیزی که مد نظر مقام معظم رهبری و اهداف دولت تدبیر و امید است تحقق پیدا کند.
ایشان متذکر شدند: کارگروهی متشکل از نماینده فرمانداری ، بانک عامل  و دستگاه اجرایی زیربط  تشکیل و هر پانزده روز یکبار روند پرداخت  تسهیلات  خود اشتغالی و چگونگی هزینه کرد آن از سوی متقاضی  را بررسی کنند.
وی به اقدامات و طرح های اجرا شده در حوزه اقتصاد مقاومتی اشاره و اطلاع رسانی در این زمینه را مهم دانسته وافزود: باید تلاش شود تا با برنامه ریزی زمینه بهره مندی هر چه بیشتر مردم شهرستان از طرح های اقتصاد مقاومتی فراهم شود.

   1397/1/21 08:49        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )