جمعه 28 دی 1397
پیام فرماندار بوشهر به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز (کدخبر: 788)
پیام فرماندار بوشهر به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر عباس جمشیدی طی پیامی عید نوروز را تبریک گفت .
ایشان در این پیام آورده است:
یا مقلب القلوب و الابصار                                                      یا مدبر الیلل و النهار
یا محول الحول و الاحوال                                                   حول حالنا الی احسن الحال
نوروز نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت و فرصتی برای نوشدن و تبیین کننده طراوت و شادکامی و زیبایی ها و یاد آور تمام مهربانی های خدا می باشد .
فرارسیدن جشن نوروز باستانی که عهدی دیرین است و قرین شدن این عید فرخنده با ماه پر خیر و برکت رجب المرجب را خدمت مردم شریف و بزرگوار شهرستان بوشهر تبریک عرض نموده و لازم می دانم از مساعی و تلاش اهالی محترم شهرستان در سالی که گذشت با تمام سختیها و تنگناها و به ویژه در خصوص برگزاری انتخابات و حضور پر شکوه شما تقدیر و تشکر نمایم .
اینک در آستانه سال نو بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی برای تحقق آرمان های بلند امام راحل «ره» مقام معظم رهبری و دولت خدمتگزار تدبیر و امید می باشیم ، در همین راستا با یکدیگر عهد می بندیم همچون گذشته تا رسیدن به مسیر استقلال و آزادی جهت اعتلای نام جمهوری اسلامی ایران لحظه ای دست از تلاش برنداریم .
ضمن تبریک این عید فرخنده و مبارک ، امیدوارم ظل عنایات حضرت حق و توجهات ویژه حضرت مهدی «عج» و رهبری داهیانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب و سیاستهای دولت محترم تدبیر و امید سالی توام با موفقیت ، کامیابی ، تندرستی ، عزت ، صلح و آرامش داشته باشیم .
 عباس جمشیدی
فرماندار شهرستان بوشهر
   1396/12/29 09:26        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )