جمعه 28 دی 1397
شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوشهر در محل فرمانداری برگزار شد (کدخبر: 780)
شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوشهر در محل فرمانداری برگزار شد شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوشهر در محل فرمانداری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
جمشیدی فرماندار پس از بیان مشکلات این حوزه افزود: رئیس کمیسیون امنیت مجلس  وضعیت آب را یکی از بحران های کشور معرفی کردند و مفهوم آن، این است که ما در شرایط خوبی قرار نداریم.
وی تاکید کرد : مهمترین راه حل این موضوع این است که متولیان امور، برنامه ریزی درست داشته باشند و منابع آب موجود را مدیریت کنند، برنامه ریزی از وظایف ماست، مدیران مربوطه در امور آب باید وضعیت آب را بحرانی در نظر بگیرند.
ایشان ادامه داد : در این جلسات باید مشکلات بررسی و پیگیری شود، هشدارهای لازم را باید از قبل و به موقع به مردم و کشاورزان بدهیم، و برای حل موضوع و مدیریت صحیح منابع از نقطه نظرات همه افراد بویژه کشاورزان بهره برداری نماییم.
فرماندار بوشهر همچنین خواستار بررسی و کارشناسی موضوعات مطروحه قبل از جلسه شد  و متذکر شد : در این جلسات باید موضوعات از قبل کارشناسی شوند و در جلسه فقط به نتیجه گیری  بپردازیم.
وی همچنین  در تذکری به شرکت آب منطقه ای استان گفت : در همه شهرستان ها باید به یک میزان در برابر حفر چاه و انتقال آب غیر مجاز برخورد شود و نه اینکه در شهرستانی خلاف قانون اتفاق بیافتد و تذکر هم داده نشود.
 
    1396/12/24 08:11        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )