سه شنبه 27 آذر 1397
جلسه ستاد بازآفرینی شهری و بافت های فرسوده شهرستان برگزار شد (کدخبر: 776)
جلسه ستاد بازآفرینی شهری و بافت های فرسوده شهرستان برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهرروز جلسه ستاد بازآفرینی شهری و بافت های فرسوده شهرستان بوشهر با ریاست خانم مهندس قربانی معاون فرماندار برگزار شد،

معاون عمرانی فرماندار در این جلسه بیان کردند :محلات جنوبی دارای امکانات کمتری هستند و برخورداری کمی از خدمات دارند، لذا توجهات باید طوری باشد که تقابل شهری رفع شود،
وی افزود : نگرش‌های فرهنگی و اجتماعی در چنین شرایطی متفاوت است و رویکرد سیستم طوری است که طرحهای آینده را به این مناطق سوق دهیم و ، حتماً مناطق کمتر برخوردار را در اولویت داشته باشیم.
ایشان همچنین بیان کردند که در صورت سامان دهی بافت های فرسوده شهری، احتمال می‌رود که نیاز به گسترش ساخت و ساز دیگر کاهش یابد.

مهندس قربانی با اشاره به اهمیت بالای موضوع خواستار حضور رئسای ادارات در جلسه یا نمایندگان تام الااختیار دستگاه های مرتبط در جلسات شد و متذکر شد : نمایندگان ادارات دراین بخش با اشرافیت کامل بر قوانین و مطالعات کافی، طرحها و پروژه های شهری را دنبال کنند.

 در ادامه این جلسه چندین پروژه که در این راستای باز افرینی بافت فرسوده شهر سردشت تعریف شده بودند، مورد بررسی قرار گرفتند
شایان ذکر است در ابتدای جلسه نماینده اداره راه و شهرسازی در شرح کلیات جلسه و هدف این ستاد را بیان کرد و در خصوص بافت های فرسوده و اماکن تاریخی توضیحاتی را ارائه داد. 

   1396/12/19 20:16        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )