سه شنبه 27 آذر 1397
بررسی مشکلات 20 واحد تولیدی شهرستان بوشهر/دستور استاندار برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی(تصاویر) (کدخبر: 774)

در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بوشهر که با حضور عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر برگزار شد، مشکلات 20 واحد تولیدی شهرستان بررسی و استاندار دستورات لازم برای رفع مشکلات این واحدها را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در فرمانداری بوشهر با تاکید بر اهمیت گره‌گشایی از مشکلات مردم اظهار داشت: تمام امید مردم به ما مسئولان است و باید با فعالیت شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر در این مسیر اهتمام ورزیم و نباید کم‌کاری و اهمال کنیم.

وی افزود: رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار از دغدغه‌های مهم دولت تدبیر و امید و شخص رئیس جمهور است و تاکنون برنامه‌ریزی بسیار خوبی برای بهبود وضعیت اشتغال انجام گرفته و امیدواریم به نتایج مورد نظر بینجامد.

 استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: سیستم اداری باید از بوروکراسی اداری و معطلی و سرگردانی مردم پرهیز کند و باید بپذیریم که بخشی از مشکلات مردم و بخش عمده‌ای از نگرانی مردم بخاطر مشکلات سیستم اداری است و از مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها می‌خواهم به گونه‌ای عمل کنند که مردم رضایت داشته باشند و عملکرد مدیران نباید موجب سرخوردگی مردم شود.

گراوند تصریح کرد: در زمینه پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان و کارخانه‌های تولیدی باید مسیر صحیح را به مردم نشان دهیم تا زودتر منجر به نتیجه مطلوب شود.

وی با بیان اینکه خدمتگزاری به مردم مهم‌ترین وظیفه مسئولان است گفت: باید در حوزه تسهیل‌گری عملکرد بهتری داشته باشیم و مردم نباید معطل امضای مدیران باشند و همه مدیران موظف هستند در اسرع وقت به مطالبات مردم پاسخ دهند.

استاندار بوشهر یادآور شد: از مجموعه اقتصادی استانداری انتظار دارم، پرونده‌های تسهیلات رفع موانع تولید را تسریع کنند و دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها را ملزم به پاسخگویی سریع کنند تا کار مردم زمین نماند.

گراوند افزود: از ظرفیت‌های حوزه اشتغال باید بیشترین استفاده را ببریم و نرخ بیکاری باید به پایین‌ترین میزان برسد.

وی با بیان اینکه خروجی تصمیم‌گیری‌ها باید مشخص شود ابراز داشت: اگر به مردم قول و وعده‌ای می‌دهیم باید عملی شود تا مردم خوشحال شوند و رضایت داشته باشند و اگر به قولمان عمل نکنیم، مردم سرخورده خواهند شد.


برگزاری نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر نیز اظهار کرد: امروز نهمین نشست کارگروه رفع موانع تولید در استان بوشهر است که در فرمانداری بوشهر تشکیل شده و امیدواریم به نتایج پیش‌بینی شده برسیم.

سعید زرین‌فر افزود: نگاه استاندار بوشهر نسبت به مسایل اقتصادی و اشتغال در شهرستان‌ها بسیار مثبت است و در سه ماه گذشته 9 شهرستان استان سرکشی و بازدید داشتیم و کارگروه رفع موانع تولید نیز برگزار کردیم و بخش زیادی از مشکلات کارخانه‌های تولیدی در حال رفع است.

وی اضافه کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در واقع اقدام عملی در اقتصاد مقاومتی است و انتظار داریم بانک‌ها نهایت همکاری را داشته باشند.

در این نشست مشکلات 20 کارخانه و واحد تولیدی شهرستان بوشهر بررسی شد و استاندار بوشهر دستورات لازم برای رفع مشکلات واحدها را صادر کرد.

مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط و مدیران بانک‌های عامل نیز در ارتباط با پرونده‌های مطرح شده نظرات خود را بیان کردند.
   1396/12/10 17:15        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )