سه شنبه 27 آذر 1397
فرماندار :مسئولان خدمات دولت در حوزه های مختلف را اطلاع رسانی کنند (کدخبر: 771)
فرماندار :مسئولان خدمات دولت در حوزه های مختلف را اطلاع رسانی کنند به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر ، جمشیدی فرماندار به همراه حجت الاسلام خدری نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی ، بخشدار مرکزی  و مسئولان شهرستانی با مردم روستای چاهکوتاه دیدار و نشستی برگزار کردند.
فرماندار بوشهر در این نشست گفت : دولت خدمات و دستاوردهای خوبی در این شهرستان ارایه کرده و همه مسئولان وظیفه دارند آنها را برای مردم تبیین کنند
نماینده عالی دولت در شهرستان بوشهر گفت : مدیران باید با سعه صدر پذیرای نقد منصفانه مردم و افکار عمومی باشند تا بتوانند زمینه توسعه متوازن را ایجاد کنند
فرماندار بوشهر تاکید کرد: مدیران با افزایش تعامل بین بخشی و بین دستگاهی تلاش جدی برای جذب اعتبارات ملی و استانی داشته باشند
وی با اشاره به پرداخت تسهیلات خود اشتغال افزود: در بحث اشتغال، اعتبار ویژه ای در اختیار دولت قرار گرفته و برش شهرستانی آن نیز مشخص شده است همچنین براساس دستورالعمل ابلاغی، تسهیلات ارزان با دوره تنفس مناسب نیز به سرمایه گذاران در روستاها پرداخت می شود.
جمشیدی  افزود: با توجه به نقش این تسهیلات در توسعه اشتغال، مدیران و شوراهای اسلامی شهر و روستا باید اطلاع رسانی دقیقی در این خصوص داشته باشند.
وی متذکر شد : مسئولان خدمات دولت در حوزه های مختلف را اطلاع رسانی کنند و همچنین دهیاران به عنوان نمایندگان مردم در روستاها خدمات ارزشمند دولت را بیشتر برای مردم اطلاع رسانی کنند زیرا این اطلاع رسانی آگاهی مردم نسبت به خدمات نظام است.
ایشان در بخش دیگری از بیانات خود به  موضوع خشکسالی و کمبود آب  اشاره کرد و افزود : می طلبد مردم در روستاها توجه جدی به صرفه جویی در مصرف آب را داشته باشند.
وی در پایان نیز تاکیید بر برگزاری جشن های  شور و نشاط اجتماعی در روستاها کرد.

   1396/12/5 14:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )