سه شنبه 27 آذر 1397
فرماندار :نظارت دقیق و کنترل قیمت ها و برخورد با متخلفین در اولویت ستاد تنظیم بازار شهرستان (کدخبر: 770)
فرماندار :نظارت دقیق و کنترل قیمت ها و برخورد با متخلفین در اولویت ستاد تنظیم بازار شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر با حضور مسئولین شهرستانی جلسه ای در خصوص تنظیم بازار در محل فرمانداری تشکیل گردید .
فرماندار بوشهر ضمن تسلیت دهه فاطمیه (ص)گفت: برای نظارت بربازار حساسیت ویژه ای باید اعمال شود تا متخلفین نتوانند در بازار مشکل ایجاد نمایند .
ایشان با اشاره به کار بزرگ  دولت تدبیر و امید بخاطر ثبات ایجاد شده در بازار ،افزود :نظارت دقیق و کنترل قیمت ها و برخورد با متخلفین در اولویت ستاد تنظیم بازار شهرستان می باشد.
مقام عالی دولت در شهرستان ساماندهی بازار شب عید را اولویت اصلی و اساسی ستاد تنظیم بازار دانست و ابراز کرد: ستاد تنظیم بازار باید با برنامه ریزی و نظارت دقیق و درست از افزایش قیمتهای اقلام توزیعی در شب عید که بدون مصوبه می باشد جلوگیری نمایند تا هرگونه هرج و مرج احتمالی کنترل شود.
جمشیدی درخصوص تامین میوه و کالاهای اساسی مردم در ایام نوروز خواستار برنامه ریزی مناسب جهت خرید و مکان‌یابی مناسب جهت توزیع آن در سطح شهرستان شد و بیان کرد: با هرگونه بی نظمی مطابق قانون برخورد خواهد شد.
شایان ذکر است در پایان اعضاء جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و مصوباتی در راستای هر چه بهتر برگزار کردن بازار شب عید اتخاذ شد.
   1396/11/29 010:35        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )