سه شنبه 27 آذر 1397
مهندس مریم قربانی : تمامی ادارات ،مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری خود را برای پذیرایی از میهمانان نوروزی آماده کنند (کدخبر: 769)
مهندس مریم قربانی : تمامی ادارات ،مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری خود را برای پذیرایی از میهمانان نوروزی آماده کنند به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر ،خانم مهندس قربانی معاون برنامه ریزی فرماندار بوشهر در این جلسه با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه طاهره (س) گفت :  تمامی ادارات ،مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری خود را برای پذیرایی از میهمانان نوروزی آماده کنند.
ایشان در همین زمینه افزود: باید طوری برنامه ریزی شود که علاوه بر پذیرایی و راهنمایی مسافران، هویت و پتانسیل های فراوان شهرستان به مسافران و گردشگران معرفی شود.
وی در این نشست با اشاره به برخی تجربیات سالهای گذشته در موضوع استقبال از میهمانان نوروزی خاطر نشان کرد و افزود در بخش های مختلف باید برنامه ریزی قوی تر و بهتری صورت گیرد تا ضمن رفع برخی نقاط ضعف، امتیازات خاص ارائه شده به میهمانان وگردشگران نیز رشد بهتری داشته به طوریکه در نوروز پیش رو شاهد کسب رضایتمندی هر چه بیشتر مسافران و سایر شهروندان از اقدامات برنامه ریزی شده باشیم.
وی همچنین ، برحفظ و آمادگی کامل  مدیران وکارکنان اجرایی وخدماتی در رابطه با مدیریت بحران حوادث احتمالی طبیعی نظیر تند باد و باران تاکیدکرد.
شایان ذکر است در این جلسه بر لزوم هماهنگی و آمادگی  کمیته اسکان با آموزش و پرورش ،کمیته بهداشت و سلامت با مرکز بهداشت، تبلیغات و اطلاع رسانی با موسسه فرهنگی و ورزشی شهرداری و دیگر کمیته ها  تاکیید شد .
   1396/11/29 08:18        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )