سه شنبه 01 اسفند 1396
راهپیمایی 22 بهمن در جزیره خارگ با حضور فرماندار
راهپیمایی 22 بهمن در جزیره خارگ با حضور فرماندار


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر،راهپیمایی 22 بهمن خارگ با حضور فرماندار  بوشهر ، امام جمعه خارگ معاون عمرانی فرماندار ، بخشدار ویژه ، شهردار و اعضا محترم شورای اسلامی شهر دوشادوش  مردم غیور و مقاوم خارگ عزمی ملی را به رخ استکبار جهانی کشاندند .

فرماندار بوشهردر حاشیه راهپیمایی در جزیره خارگ اظهار داشت: خوشحالیم که امروز توفیق یافتیم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خارگ حضور یابیم.
وی با تشکر از مردم شهرستان بوشهر و به ویژه اهالی خارگ بیان کرد: این مردم همواره در ایستادگی در برابر استکبار و ایادی آن پیشتاز بوده و وحدت در این جزیره روز به روز بیشتر می‌شود.
فرماندار شهرستان بوشهر ادامه داد: مردم همیشه نقش خود را در صحنه‌های مختلف به خوبی ایفا کرده‌اند و امروز نیز شاهد حضور گسترده مردم هستیم که حماسه دیگری را ثبت کردند.
وی تصریح کرد: ما مسئولان هم باید از مردم بیشتر یاد بگیریم. در زمانی که نیاز است مردم حضور یابند همیشه حضور یافته‌اند و امسال هم که یک حواشی در کشور ایجاد شد، این موضوع عزم مردم را مردم راسخ‌تر کرد و باعث شد حضور مصمم‌تری در مناسبت‌های دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی داشته باشند.
جمشیدی اضافه کرد: با وجود مشکلات و نقص‌هایی که وجود دارد و برخی اشکالات هم به حق است ولی مردم دلبستگی به نظام را با این اشکالات کنار هم نمی‌گذارند و آنچه مهم است حفظ آرمان‌های امام و تبعیت از رهبری است.
ایشان گفت: همه مردم شریف استان و خارگ این فعل را صرف کردند که حافظ نظام هستیم و تا پای جان برای حفظ نظام جانفشانی می‌کنیم و مسئولان باید خدمت‌گزار خوبی برای مردم باشند.
 22 بهمن  43
 

 
 

 

   1396/11/22 15:08        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :