جمعه 28 دی 1397
در شورای اداری شهرستان بوشهر صورت گرفت (کدخبر: 760)
در شورای اداری شهرستان بوشهر صورت گرفت به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر؛جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست عباس جمشیدی فرماندار و با حضور معاونین ایشان و همچنین کل اعضا برگزار شد.
این جلسه با هماهنگی فرمانداری همراه با برگزاری مسابقه کتاب شناسی سی کتاب انجام شد که تعداد 30 نفر از دانش آموزان شهرستان که بیش از سی کتاب را مطالعه کرده بودند حضور داشتند .
فرماندار بوشهر پس از تقدیر از دانش آموزان  شرکت کننده در این مسابقه گفت : هدف از برگزاری این چنین برنامه هایی احیای کتاب خوانی و علاقمند کردن دانش آموزان به مطالعه است.
فرماندار بوشهر ظهار کرد: اگرچه امروزه انواع فناوری برای پیشرفت نوع بشر اشاعه می شود، اما کتاب و کتابخوانی جایگاه ویژه خود را داشته و قشرهای مختلف جامعه باید به آن اهمیت دهند.
ایشان گفت :دولت تدبیر و امید همواره از فرهنگ مطالعه و کتابخوانی حمایت کرده است .
فرماندار بوشهر در بخش دیگری از بیانات خود با تبریک دهه فجر واشاره  به شفافیت و ملموس بودن کارهای صورت گرفته و ارائه آن به مردم فهیم شهرستان توسط مسئولین دستگاههای اجرایی تاًکید واشاره کرد: باید در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برداریم تاشاهد پویایی و ایستایی این نظام با برکت شویم.
جمشیدی در ادامه ضمن دعوت از مردم و مسئولین برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: برگزاری مناسبتها ،جشنها و راهپیمایی ها باحضور پرشور مردم و مسئولین باعث یاًس و ناامیدی دشمنان قسم خورده اسلام خواهد شد


   1396/11/18 17:10        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )