جمعه 28 دی 1397
جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرستان بوشهر برگزار شد (کدخبر: 747)
جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرستان بوشهر برگزار شد جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرستان بوشهر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر، جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان با حضور ، فرماندار ، مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان وسرمایه گذاران بخش خصوصی و سایر اعضا درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار بوشهر حمایت از تولید ملی و داخلی را از خواسته های موکد مقام معظم رهبری در راستای عملی کردن اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: برنامه  اقتصادی دولت تدبیروامید نیز بر پایه همین اصل استوار شده است.
جمشیدی در این نشست افزود: تاکنون در این شهرستان چندین نشست اقتصاد مقاومتی با سرمایه گذاران برگزار و کمک خوبی در زمینه برطرف شدن ،مشکلات سرمایه گذاران  شده است
وی تصریح کرد : اهداف ما دراقتصاد مقاومتی این است  که اختیارات را بر اساس سیاست های دولت پیش ببریم ودربخش خصوصی برآورده کردن زیر ساخت های سرمایه گذاران ازوظایف مسئولین شهرستانی است.
ایشان با بیان اینکه  ما درراستای برنامه های شما برنامه ریزی خواهیم کردادامه داد : دستورالعمل هایی دراین زمینه نیاز است تا روند کارها روبه جلو حرکت کند ومهمترین اصل فرهنگ سازی است که باید دردستورکار قرارگیرد .
جمشیدی در بخش دیگری از صحبت های خود یاد آور شد :  دربحث اقتصاد مقاومتی دربخش کشاورزی روستاها کارهایی در حال انجام است و نیاز بر پیگیری و جدیت مسئولان در زمینه طرح‌های اشتغال‌زایی، ارائه آمار و مستندات افزایش اشتغال و تولید در نشست‌های بعدی، تسهیل در واگذاری انشعابات آب و برق  در روستاها به‌منظور حمایت از تولیدکنندگان خرد و است.
   1396/11/10 8:51        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )