یکشنبه 29 مهر 1397
معاون فرماندار بوشهر : طرح ساماندهی گلزار شهدای شهر چغادک هرچه سریعتر در دستور کار قرار گیرد (کدخبر: 742)
معاون فرماندار بوشهر : طرح ساماندهی گلزار شهدای شهر چغادک هرچه سریعتر در دستور کار قرار گیرد  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهرمریم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار در جلسه كارگروه ساماندهي گلزار شهداي شهرستان بوشهر ، ضمن توصیف جایگاه اخروی شهیدان تصریح کرد: شهدا کسانی بودند که در اوج مردانگی و گذشت، تمام داشته‌هایشان را برای حفظ و حراست از خاک ایران اسلامی در طبق اخلاص گذاشته اند و تكريم و تعظيم شهيدان گام بلندي در راستاي احياي ارزش‌هاي مكتب توحيد و عدالت است.
وی با بیان اینکه شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند، خاطرنشان کرد: تلاش در راستای ترویج روحیه ایثار و شهادت و حرکت در مسیر اهداف شهدا  و انتقال آن به نسل های آینده وظیفه بزرگی بر گردن تمام مسئولین و مردم شهیدپرور ایران اسلامی است.
قربانی افزود: امیدواریم به یاری حق تعالی با تکمیل پروژه های ساماندهی و اقدامات فرهنگی در این حوزه بتوانیم یاد و خاطره شهدای عزیز را بیش از پیش گرامی بداریم، چرا که پاسداشت ایثار و جانفشانی شهدای گرانقدر ضروری بوده و باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد.
ایشان همچنین از بنیاد شهید شهرستان خواست تا طرح ساماندهی گلزار شهدای شهر چغادک را هرچه سریعتر در دستور کار قرار دهند.
در این نشست مقرر گردید تمثال شهدای روستاهای شهرستان که توسط  بنیاد شهید شهرستان ساخته شده ، تا دوم بهمن سال جاری به دهیاری هر روستا تحویل گردد.
   1396/10/23 10:01        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )