یکشنبه 29 مهر 1397
فرماندار بوشهر باید ادارات و شهرداری کیفیت خدمات در محلات جنوبی را بهبود دهند (کدخبر: 738)
فرماندار بوشهر باید ادارات و شهرداری کیفیت خدمات در محلات جنوبی  را بهبود دهند به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر ، آقای جمشیدی فرمانداردر نشست با معتمدین محلات جنوبی شهر بوشهر  ضمن بیان اينکه وظیفه ما خدمت به مردم است ، افزود: مسائل و مشکلات مردم را بررسي و در حد توانايي و بضاعتمان آنان را برطرف خواهيم کرد.
فرماندار بوشهر  با تأکيد بر اينکه توجه به نقاط محروم و کم‌برخوردار از توصيه‌هاي امام راحل و مقام معظم رهبري به مسئولان است، تصريح کرد: به تاسی از نگاه مثبت، رو به جلو و مدبرانه رئیس دولت تدبیر و امید ، ما نیز در این شهرستان سعی می کنیم با نگاه رو به جلو و مثبت، مشکلات  مردم را رفع کنیم .
جمشیدی جایگاه معتمدین را بسیار حائز اهمیت دانستند و خواستار تعامل و تبادل نظر با معتمدین در جهت رسیدگی به مشکلات مردم در محلات و تداوم جلسات با مسئولین شهر بوشهر را تاکید کرد.
وی یکی از ویژگی های هویتی هر شهر را  برخورداری از بزرگان و معتمدین آن شهر عنوان کرد و افزود: امروز خانواده بزرگ فرمانداری نیازمند هم‌اندیشی و هم‌فکری با معتمدین مناطق است تا بتواند طرح‌های مورد نظر را با بررسی دقیق و نیازسنجی ارائه داده و اجرایی کند.
فرماندار بوشهر با تاکید بر اینکه توسعه و برخورداری در تمامی محلات این شهر باید بر اساس عدالت و توازن صورت گیرد ، افزود : باید ادارات و شهرداری  بهبود کیفیت خدمات در محلات جنوبی  را در نظر بگیرند تا رضایت مندی بیشتر مردم را در داشته باشیم .
شایان ذکر است در ابتدای این جلسه معتمدین محلات به بیان نقطه نظرات خود پرداختند

.
   1396/9/30 15:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )