یکشنبه 29 مهر 1397
برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان در روستای چاهکوتاه (کدخبر: 737)
برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان در روستای چاهکوتاه به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان با حضور مسئولین  شهرستانی و فعالان اقتصادی در روستای چاهکوتاه برگزار شد.
آقای جمشیدی  فرماندار شهرستان بوشهر  در این جلسه گفت: حضور مدیران در روستاها و خارج شدن جلسات از محیط اداری، سبب توجه بیشتر مدیران به مشکلات مردم به خصوص در مباحث اقتصاد مقاومتی می شود.
در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي گفتند: بر اساس تاکيدهاي مقام معظم رهبري و همچنين ابلاغيه هاي ستاد اقتصاد مقاومتي کشور دستگاه هاي اجرايي و همه نهادها در دو حوزه اشتغال و اقتصاد مقاومتي بايد عملكرد قابل قبولي داشته باشند.
ایشان  تاکید کردند: دستگاه هاي اجراي صرفا نبايد فقط فعاليت هاي خود را در حوزه وظايف ابلاغي و سازماني خود محدود كنند بلكه با تلاش در عرصه اقتصاد مقاومتي بايد مانند بازواني توانا براي شكوفايي اشتغال و چرخه اقتصاد جامعه عمل كنند.

فرماندار بوشهر با تشریح چگونگی دریافت وام‌های اشتغال‌زایی از اعضای شورا خواست، تا ضمن تشویق و آگاهی بخشی به مردم نسبت به فعال نمودن شرکت تعاونی‌های روستایی با رویکردی جدید اقدام نمایند.

آقای جمشیدی بخش اقتصاد مقاومتی را کارآمدترين راه براي ايجاد اشتغال به ويژه در روستاها دانستند و گفتند: با رونق اشتغال و شکوفايي اقتصاد خانواده هاي روستايي، سطح كمي و كيفي فعاليت هاي اقتصادي آنان به ويژه در زمينه كشاورزي و دامداري نيز ارتقا مي يابد

.
   1396/9/29 8:49        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )