چهارشنبه 04 بهمن 1396
شورای اداری آذر ماه 96 شهرستان بوشهر برگزار شد
شورای اداری آذر ماه 96 شهرستان بوشهر برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر جناب آقای جمشیدی فرماندار شهرستان گفت:امروزه بحث انرژي از مهمترين مباحث مطرح در تمام كشورهاي جهان در امر توسعه به شمار ميرود و توسعه اقتصادي و اجتماعي كشورها با میزان مصرف انرژی در ارتباط مستقیم است.
وی درادامه گفت: استفاده بهینه از حامل های انرژی بایستی به فرهنگ تبدیل شود تا آیندگان نیز بتوانند از انرژی های خدادادی استفاده کنند.
ایشان افزود : بهینه سازی مصرف انرژی و اصلاح الگوی مصرف می باید از سوی مردم و مسئولان با نگاه ویژه ای مورد توجه قرار گیرد چرا که با عملی شدن این مهم ، ثمرات بسیاری نصیب جامعه می شود.
جمشیدی تاکید کرد: آموزش و پرورش به عنوان یکی از دستگاه های مؤثر و با توجه به جامعه هدفی که زیرپوشش دارد می تواند نقش مهمی در ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی ایفا کند.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت : داره ثبت احوال از ارگانها و ادارات کلیدی کشور است.
فرماندار بوشهر با اشاره به اهمیت صدور کارت ملی هوشمند بیان داشت: امروزه کارت ملی اهمیت زیادی در جامعه دارد همانگونه که ارگانهای امنیتی و انتظامی حافظ امنیت ، جان و مال مردم هستند ، اداره ثبت احوال حافظ و نگهبان اسناد هویتی مردم است لذا می طلبد که همه ادارات و ارگانها در جمع آوری آمار دقیق 4 گانه با این اداره همکاری نمایند.
وی همچنین بر تکریم از ارباب رجوع تاکید کرد  و گفت : تكريم ارباب رجوع و رعايت اخلاق اسلامي بايد سرلوحه امور باشد.
فرماندار متذکر شد : رفع مشکلات شهروندان، باید دغدغه شبانه روزی مسوولان باشد و باید موانع موجود در روند اداری مشکلات مردم تسهیل داده شود.
جمشیدی درخاتمه خواستار پیگیری مشکلات مردم ، رسیدگی بیشتر به امور مراجعین و ایجاد  بسترهای لازم برای تحقق اهداف یعنی توسعه هرچه بیشتر شد

.
   1396/9/28 17:29        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :