یکشنبه 29 مهر 1397
شورای اداری آذر ماه 96 شهرستان بوشهر برگزار شد (کدخبر: 736)
شورای اداری آذر ماه 96 شهرستان بوشهر برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر جناب آقای جمشیدی فرماندار شهرستان گفت:امروزه بحث انرژي از مهمترين مباحث مطرح در تمام كشورهاي جهان در امر توسعه به شمار ميرود و توسعه اقتصادي و اجتماعي كشورها با میزان مصرف انرژی در ارتباط مستقیم است.
وی درادامه گفت: استفاده بهینه از حامل های انرژی بایستی به فرهنگ تبدیل شود تا آیندگان نیز بتوانند از انرژی های خدادادی استفاده کنند.
ایشان افزود : بهینه سازی مصرف انرژی و اصلاح الگوی مصرف می باید از سوی مردم و مسئولان با نگاه ویژه ای مورد توجه قرار گیرد چرا که با عملی شدن این مهم ، ثمرات بسیاری نصیب جامعه می شود.
جمشیدی تاکید کرد: آموزش و پرورش به عنوان یکی از دستگاه های مؤثر و با توجه به جامعه هدفی که زیرپوشش دارد می تواند نقش مهمی در ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی ایفا کند.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت : داره ثبت احوال از ارگانها و ادارات کلیدی کشور است.
فرماندار بوشهر با اشاره به اهمیت صدور کارت ملی هوشمند بیان داشت: امروزه کارت ملی اهمیت زیادی در جامعه دارد همانگونه که ارگانهای امنیتی و انتظامی حافظ امنیت ، جان و مال مردم هستند ، اداره ثبت احوال حافظ و نگهبان اسناد هویتی مردم است لذا می طلبد که همه ادارات و ارگانها در جمع آوری آمار دقیق 4 گانه با این اداره همکاری نمایند.
وی همچنین بر تکریم از ارباب رجوع تاکید کرد  و گفت : تكريم ارباب رجوع و رعايت اخلاق اسلامي بايد سرلوحه امور باشد.
فرماندار متذکر شد : رفع مشکلات شهروندان، باید دغدغه شبانه روزی مسوولان باشد و باید موانع موجود در روند اداری مشکلات مردم تسهیل داده شود.
جمشیدی درخاتمه خواستار پیگیری مشکلات مردم ، رسیدگی بیشتر به امور مراجعین و ایجاد  بسترهای لازم برای تحقق اهداف یعنی توسعه هرچه بیشتر شد

.
   1396/9/28 17:29        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )