یکشنبه 29 مهر 1397
فرماندار بوشهر: آشنا شدن مردم و مسوولان با حقوق متقابل خود ضروری است (کدخبر: 732)
فرماندار بوشهر: آشنا شدن مردم و مسوولان با حقوق متقابل خود ضروری است به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر، عباس جمشیدی گفت: صیانت از حقوق شهروندی وظیفه ای مهم ، اساسی و همگانی است که همه افراد جامعه در قبال تحقق کامل آن مسئول هستند .
عباس جمشیدی  در نشست تحول اجتماعی و صیانت حقوق شهروندی در این شهرستان افزود: صیانت از حقوق شهروندی با توجه به گستردگی آن باید بیشتر در ادارات و دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به آشنا کردن مردم و مسوولان از حقوق متقابل خود ادامه داد: باید شرایطی در جامعه فراهم شود که همه مردم با آشنایی قوانین و مقررات اجتماعی بتوانند از حقوق شهروندی خود دفاع و از آن صیانت کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بوشهربا تاکید بر اینکه باید آستانه تحمل اداری مدیران و کارکنان دولت زیاد باشد خواستار برگزاری مستمر نشست های صیانت از حقوق شهروندی بر اساس مقررات در سطح شهرستان گردید .
 وی بیان کرد  : برای تحقق صیانت از حقوق شهروندی همه افراد در هر پست ، مقام و موقعیتی که هستند باید وظایف خود را نسبت به تک تک مردم انجام دهند .
ایشان با بیان اینکه دولت اهتمام وِیژه ای به موضوع مهم صیانت اجتماعی و حقوق شهروندی دارد بر فعالیت عملی برای اجرایی شدن برنامه های دولت تاکید کرد .
   1396/9/19 08:28        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )