یکشنبه 29 مهر 1397
فرماندار بوشهر : همه دستگاه‌ها باید تلاش لازم برای رعایت نظم و انضباط کاری از خود نشان دهند (کدخبر: 723)
فرماندار بوشهر : همه دستگاه‌ها باید تلاش لازم برای رعایت نظم و انضباط کاری از خود نشان دهند به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر جلسه شورای اداری شهرستان بوشهر با حضور کلیه اعضا و  به ریاست فرماندار برگزار شد.
در این جلسه بعد از صحبت های برخی از مدیران ، فرماندار بوشهر ضمن تسلیت برای در گذشتگان حادثه زلزله در غرب کشور  گفت : در صورت نیاز آمادگی اعزام نیروهای مدیریت بحران و امداد به منطقه زلزله زده هستیم
وی در ادامه  بیان داشت : بوشهر پیشانی استان است و باید با حضور مردم در مسیر توسعه ، تعالی و پیشرفت گام برداشته و با استفاده از ظرفیت ها و نگاه کارشناسانه و واقع بینانه ، با وحدت و همدلی مردم به سمت تعالی شهرستان و حتی استان حرکت کنیم.
جمشیدی متذکر شد با عنایت به  نظر جناب آقای گراوند، مدیران باید برنامه محور و در عملیاتی کردن برنامه های خود کوشا باشند.
فرماندار بوشهر با تاکیید بر رعایت زملن پروژه ها خواستار مورد توجه قرار دادن برنامه های خدمات عمومی شد.
وی با تاکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع توسط کارکنان دستگاه‌ها، بیان کرد: حفظ نظم و انضباط در حل مسائل و مشکلات مردم ضروری است. همه دستگاه‌ها باید تلاش لازم برای رعایت نظم و انضباط کاری از خود نشان دهند.
فرماندار بوشهر با اشاره به ارزیابی دقیق دستگاه‌ها بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی خاطرنشان کرد: رضایت‌مندی مردم و تکریم آنان نشان‌دهنده میزان و شاخص عملکردی مدیران دستگاه‌ها و کارکنان آنان خواهد بود.
   1396/8/23 17:09        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )