دوشنبه 27 آذر 1396
جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بوشهر برگزار شد
جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بوشهر برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر ،جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان با حضور خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ، اعضاء و روسای ادارات مربوطه در محل فرمانداری بوشهر  برگزار شد.
در این جلسه سرکار خانم قربانی  اظهار داشت: بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد و در این راه مسئولین مجمع امور صنفی و اداره صنعت و معدن و دستگاه های ذیربط وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.
وی  تاکید کرد: باید نظارت دقیقی بر بازار صورت گیرد و وظیفه این کارگروه، نظارت براقلام مورد نیازی است که ملاک قیمت گذاری آن کشوری و منطقه ای است.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری بوشهر به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و خاطرنشان کرد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود و کلیه دستگاه ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم.
وی انصاف را شرط مهم در کسب و کار عنوان کرد و گفت: بازاریان در قیمت گذاری باید اقشار کم درآمد را نیز مورد توجه قرار دهند تا همه بتوانند از حداقل ها در زندگی برخوردار باشند.
در این جلسه هر یک از اعضاء ستاد تنظیم بازار شهرستان از اقدامات صورت گرفته گزارشی را به ریاست جلسه و اعضاء ارائه دادند و تصمیمات جدیدی نیز اتخاذ شد.
   1396/8/22 16:40        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :