یکشنبه 29 مهر 1397
شهردار جدید چغادک معارفه شد (کدخبر: 721)
شهردار جدید چغادک معارفه شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر ،مراسم تکریم شهردار سابق و معارفه شهردار جدید چغادک در مهدیه حضرت ابوالفضل(ع) این شهر با حضور آقای جمشیدی فرماندار و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
.فرماندار بوشهر با بیان اینکه مشکلات چغادک در حال رفع شدن است اظهار داشت: برای به سازی میدان بقیه الله تا گلزار شهدا، خیابان اصلی شهر، پایگاه جامع سلامت، اورژانس و سه راهی این شهر اعتباراتی گذاشته شده است که نگرانی مردم برطرف شود.
ایشان  قول احداث مجتمع فرهنگی هنری را به مردم چغادک داد و گفت: در صورتی که زمین این مجتمع تامین شود آمادگی احداث این مجتمع را داریم. واعظی شهردار سابق چغادک پس از سخنان جمشیدی اعلام کرد که زمینی از سوی اداره و شهرسازی بدین منظور در نظر گرفته شده است.
علی زارعی شهردار جدید چغادک نیز در این مراسم گفت: با تمام توان و با استفاده از ظرفیت های موجود از هیچگونه تلاشی برای عمران و آبادانی شهر دریغ نخواهم کرد.
در پایان این مراسم طی حکمی از سوی عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر علی زارعی به عنوان شهردار چغادک معرفی و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های واعظی شهردار سابق تقدیر شد.
   1396/8/21 13:36        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )