دوشنبه 02 مهر 1397
حضور فرماندار شهرستان بوشهر در انتخابات شورای دانش آموزی (کدخبر: 709)
حضور فرماندار شهرستان بوشهر در انتخابات شورای دانش آموزی همزمان با مدارس سراسر کشور بیستمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرستان بوشهرر با حضور فرماندار و مسوولین آموزش و پرورش برگزار شد.
عباس جمشیدی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی را مصداق واقعی مسئولیت پذیری دانش آموزان عنوان کرد و افزود: برای اینکه آموزش و پرورش قوی داشته باشیم باید از همه ظرفیتهای مدرسه استفاده کنیم.
ایشان با بیان اینکه یکی از وظایف دولت برگزاری انتخابات است افزود: امروز شما دانش آموزان در حال آموزش و تمرین این کار بزرگ هستید  تا در آینده اداره نظام مدیریتی کشور را در حوزه های مختلف مانند برگزاری انتخابات به شایستگی برعهده بگیرید.
جمشیدی افزود : دو وظیفه را شما دانش آموزان دارید اول افرادی که داوطلب کاندیدا شدند و دوم افرادی که انتخاب می کنند، افرادی که مطرح شدند و هم افرادی که می خواهند انتخاب کنند شاخص ها را در نظر بگیرید و این مسائل می تواند تمرین خوبی باشد برای حضور در اجتماع بزرگتر و قادر سازی برای آینده شما و آینده سازان این کشور و این حرکت باعث می گردد خودباوری را در خود ایجاد کنید تا با اطمینان کامل وارد عرصه اجتماع شوید و فرد موفق برای کشور گردید .
فرماندار بوشهر گفت: دانش آموزان با شرکت در انتخابات نحوه مشارکت در مدیریت و کارهای اجرایی را یاد می گیرند.
نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار کرد: انتخابات شورای دانش آموزی برای بهره گیری از نظرات دانش آموزان در اداره هرچه بهتر محیط آموزشی انجام می شود و افرادی که در این انتخابات برگزیده می شوند به عنوان منتخبین دانش آموزان در اداره هرچه بهتر مدرسه به مدیران مدارس کمک می کنند.
وی در پایان گفت :دانش آموزان با مشارکت در این انتخابات تمرین قانون و احترام به نظم و مدیریت را یاد می گیرند لذا انتخابات شورای دانش آموزی به معنای سهیم شدن دانش آموزان در مدیریت مدرسه است


 
    1396/8/3 11:31        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )