سه شنبه 01 اسفند 1396
حضور فرماندار شهرستان بوشهر در انتخابات شورای دانش آموزی
حضور فرماندار شهرستان بوشهر در انتخابات شورای دانش آموزی همزمان با مدارس سراسر کشور بیستمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرستان بوشهرر با حضور فرماندار و مسوولین آموزش و پرورش برگزار شد.
عباس جمشیدی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی را مصداق واقعی مسئولیت پذیری دانش آموزان عنوان کرد و افزود: برای اینکه آموزش و پرورش قوی داشته باشیم باید از همه ظرفیتهای مدرسه استفاده کنیم.
ایشان با بیان اینکه یکی از وظایف دولت برگزاری انتخابات است افزود: امروز شما دانش آموزان در حال آموزش و تمرین این کار بزرگ هستید  تا در آینده اداره نظام مدیریتی کشور را در حوزه های مختلف مانند برگزاری انتخابات به شایستگی برعهده بگیرید.
جمشیدی افزود : دو وظیفه را شما دانش آموزان دارید اول افرادی که داوطلب کاندیدا شدند و دوم افرادی که انتخاب می کنند، افرادی که مطرح شدند و هم افرادی که می خواهند انتخاب کنند شاخص ها را در نظر بگیرید و این مسائل می تواند تمرین خوبی باشد برای حضور در اجتماع بزرگتر و قادر سازی برای آینده شما و آینده سازان این کشور و این حرکت باعث می گردد خودباوری را در خود ایجاد کنید تا با اطمینان کامل وارد عرصه اجتماع شوید و فرد موفق برای کشور گردید .
فرماندار بوشهر گفت: دانش آموزان با شرکت در انتخابات نحوه مشارکت در مدیریت و کارهای اجرایی را یاد می گیرند.
نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار کرد: انتخابات شورای دانش آموزی برای بهره گیری از نظرات دانش آموزان در اداره هرچه بهتر محیط آموزشی انجام می شود و افرادی که در این انتخابات برگزیده می شوند به عنوان منتخبین دانش آموزان در اداره هرچه بهتر مدرسه به مدیران مدارس کمک می کنند.
وی در پایان گفت :دانش آموزان با مشارکت در این انتخابات تمرین قانون و احترام به نظم و مدیریت را یاد می گیرند لذا انتخابات شورای دانش آموزی به معنای سهیم شدن دانش آموزان در مدیریت مدرسه است


 
    1396/8/3 11:31        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :