دوشنبه 02 مهر 1397
آموزش و پرورش محور توسعه شهرستان می باشد (کدخبر: 708)
آموزش و پرورش محور توسعه شهرستان می باشد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر  جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بوشهر با حضور عباس جمشیدی فرماندار و دیگر اعضا در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.
فرماندار بوشهر دراین نشست گفت : آموزش و پرورش محور توسعه شهرستان می باشد و برطرف کردن چالش های این حوزه به توسعه شهرستان کمک می کند .
نماینده عالی دولت در شهرستان  بیان کرد : ارتقا جایگاه آموزشی در المپیادها، کنکور سراسری، امتحانات، آزمون‌ها و مسابقات گوناگون از اهداف طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان است که نتیجه آن ارتقا دو پله ای استان بوشهر در کنکور سراسری امسال بود .
جمشیدی یادآور شد این طرح که با حمایت دکتر سالاری استاندار وقت ، دهیاری ها و شوراهای اسلامی صورت گرفت تاثیر مثبت و موثری در رشد صعودی کنکور داشته است و این طرح با قوت امسال ادامه می‌یابد.
ایشان با اشاره به استفاده دولت تدبیر و امید از همه ظرفیت ها برای توسعه آموزش و پرورش در کشور، خاطرنشان کرد : در کمیته برنامه ریزی شهرستان سهم برخورداری آموزش و پرورش از اعتبارات چندین برابر شده است که نشان از توجه ما به امر آموزش و پرورش است.
وی در ادامه افزود : بستر های لازم جهت تحصیل همه دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی در شهرستان فراهم است و هیچ دانش آموزی امسال نباید از تحصیل باز بماند .
جمشیدی تاکید کرد : مسئولان آموزش و پرورش با نشست بامسئولین دانشگاه ها و بسیج دانشجویی از ظرفیت آنها برای پوشش دادن مشکلات تدریس مدارس روستایی در سال تحصیلی جدید استفاده کنند.
شایان ذکر است در ادامه جلسه هر يك از اعضا به بيان ديدگاهها و نظرات خود پرداختند.

   1396/8/2 13:23        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )