یکشنبه 29 مهر 1397
فرماندار بوشهر :: دولت تدبیر و امید با اقدامات برنامه محور زمینه های توسعه روستایی و عشایری را فراهم کرده است. (کدخبر: 705)
فرماندار بوشهر ::  دولت تدبیر و امید با اقدامات برنامه محور زمینه های توسعه روستایی و عشایری را فراهم کرده است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر عباس جمشیدی  فرماندار در مراسم روز ملی روستا و عشایر که در روستای کره بند بخش مرکزی بوشهر برگزار شد ضمن تبریک این روز به روستائیان ،گفت : روستا، جامعه ای است که می توان آغازگری تمدن را از آن دانست و روستائیان مردمی هستند که صدق اعمال و رفتارشان، گستره نعمت را بر آنان وسعت می دهد.
ایشان بیان داشت : پس از انقلاب اسلامی توجه به روستاها و توسعه آن به عنوان رُکنی پراهمیت در رشد همه جانبه جامعه مورد توجه مدیران قرار گرفت و ما حصل آن توسعه زیرساخت ها در مناطق روستائی و کمتر برخوردار بود.
وی تاکید کرد :  دولت تدبیر و امید با اقدامات برنامه محور زمینه های توسعه روستایی و عشایری را فراهم کرده است.
جمشیدی افزود: با توجه به شعار سال 1396 مبنی بر«اقتصاد مقاومتی –تولید واشتغال»آنچه امروز می تواند روستاهای شهرستان بوشهر را با توجه به پتانسیل های موجود، به درجه قابل قبولی از ارتقاء و توسعه برساند، ایجاد درآمد پایدار با استفاده از دانش بومی و تلفیق آن با تکنولوژی روز است.
نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت: حفظ روستاها و ورود امکانات زیربنایی در روستاها باعث می‌شود تا مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها شکل گیرد و نگاه ویژه به آبادانی روستاها موجب می‌شود تولید و اشتغال رونق گیرد.
فرماندار بوشهر در پایان گفت :امید است با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید و در قالب چشم انداز توسعه و برنامه ششم،طرح ها و پروژه های مورد نظر با حمایت دستگاه های اجرایی،وزارتخانه های مرتبط برای توسعه روستایی و تقویت اقتصاد روستائیان و بالاخره بقا و ماندگاری بافت و ظرفیت روستایی به مرحله اجرا گذاشته شود.   1396/7/18 9:03        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )