دوشنبه 01 مرداد 1397
تجلیل از دانش آموز برتر بوشهری در قالب جشن جوانه های امید (کدخبر: 701)
تجلیل از دانش آموز برتر بوشهری در قالب جشن جوانه های امید در جشن جوانه های امید از دانش آموز برتر بوشهری در مقاطع مختلف تحصیلی با حضور معاون استاندار بوشهر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرملنداری شهرستان  بوشهر،عبدالکریم گراوند در آیین جشن جوانه‌های امید شهرستان بوشهر با بیان اینکه برگزاری جشن 'جوانه های امید' برای تقدیر از دانش آموزان نخبه استان حاصل تلاش، برنامه ریزی و همت جمعی در استان است افزود:با فرهنگ سازی لازم باید تلاش شود سال آینده این برنامه در سطح تراز ملی در استان برگزار شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: با همت و ابتکار مدیریت ارشد استان و مدیران آموزش و پرورش طرح جشن ستارگان امید (تقدیر از برترینهای کنکور) و جشن جوانه های امید (تقدیر از دانش آموزان برتر استان) تنها در این استان برگزار شده است.

وی گفت:باتوجه به اینکه توسعه و آبادانی در گرو داشتن نیروی انسانی خلاق است به همین دلیل با هدف تقویت بنیه علمی دانش آموزان این طرح با همت دهیاران، شوراها، شهرداران و مردم در استان برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اظهار کرد: هیچ کشوری روی توسعه و پیشرفت را به خود نمی بیند مگر اینکه به نیروی انسانی خود توجه کند در همین راستا استمرار طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان و تعمیم آن به آموزش و پرورش پایه از اولویتهای آموزش و پرورش استان در سال جاری است.

گراوند تاکید کرد: توجه به کنکور بخشی از هدفهای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان است و در این طرح توجه به آموزشهای پایه، تقویت بنیه علمی معلمان و تقدیر از دانش آموزان و فرهنگیان نیز مطرح و مورد تاکید قرار دارد.   1396/6/22 15:41        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )