دوشنبه 01 مرداد 1397
عملیات گازرسانی به روستاهای شیف، هلیله و بندرگاه بوشهر آغاز شد(تصاویر) (کدخبر: 696)
عملیات گازرسانی به روستاهای شیف، هلیله و بندرگاه بوشهر آغاز شد(تصاویر)
به گزارش  روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر، علی ربیعی در مراسم آغاز عملیات گازرسانی به روستاهای شیف، هلیله و بندرگاه بوشهر با قدردانی و سپاس از فعالیت دولتمردان در استان بوشهر و پیگیری نمایندگان مجلس در حل مشکلات مردم سختکوش این استان اظهار داشت: فقرزدایی و بهبود زندگی مردم از اولویت‌های این وزارتخانه است که برنامه‌های مورد نظر تدوین شده است.

وی با بیان اینکه مسئولین در راستای فقرزدایی و حل مشکلات مردم تلاش‌های زیادی انجام می‌دهند، گفت: اجرای طرح‌های برق‌رسانی، گازرسانی و ابرسانی و زیرساخت‌های مورد نیاز شهرها و روستاها تسریع یافته است که امروز شاهد عملیات اجرایی یکی از برنامه‌های هستیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اولویت قراردادن اشتغال به نیروهای بومی در منطقه پارس جنوبی تأکید کرد: افتخار نیروهای بومی در صنایع مختلف به ویژه نفت و گاز در اولویت نیروهای بومی قرار دارد که این مهم مورد توجه مسئولان می‌باشد.

ربیعی با بیان اینکه جزیره شیف نماد همزیستی برادر اهل سنت و تشیع است گفت: با اتحاد و همدلی مشکلات جامعه یکی پس از دیگری برطرف می‌شود که این مهم در استان بوشهر متبلور شده است.

وی حل مشکلات مردم را در اولویت برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: نمایندگان مردم در مجلس و مسئولان برای بهبود زندگی مردم و حل مشکلات آنان با اتحاد و همدلی تلاش شبانه‌روزی می‌کنند که جای قدردانی و سپاس دارد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه همدلی و همفکری در جامعه سبب توسعه و سعادت می‌شود، افزود: در هر استانی که همدلی، همفکری و خوش‌فکری باشد توسعه و سعادت در آن استان رقم می‌خورد که در استان بوشهر این مهم را شاهد هستیم.
شایان ذکر است در ابتدای مراسم نیز آقای جمشیدی فرماندار بوشهر ضمن بیان خیر مقدم گزارشی از خدمات دولت تدبیر و امید در بخش مرکز بوشهر ارائه نمود .


   1396/6/10 06:55        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )