دوشنبه 01 مرداد 1397
در پجمین روز از هفته دولت انجام شد : توسعه فضای آموزشی ،تعمیر و تجهیز مرکز شماره 2 فنی و حرفه ای پسران بوشهر (کدخبر: 692)
در پجمین روز از هفته  دولت انجام شد : توسعه فضای آموزشی ،تعمیر و تجهیز مرکز شماره 2 فنی و حرفه ای پسران بوشهر در پجمین روز از هفته  دولت انجام شد : توسعه فضای آموزشی ،تعمیر و تجهیز مرکز شماره 2 فنی و حرفه ای پسران بوشهر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر آقای  جمشیدی  فرماندار در بازدید از توسعه فضای آموزشی ،تعمیر و تجهیز مرکز شماره 2 فنی و حرفه ای پسران بوشهر ضمن تبریک و گرامیداشت هفته دولت بیان کرد: با عنایت به نامگذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال توسط مقام معظم رهبری، رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای در تحقق این شعار، رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و توانمندسازی نیروی انسانی نقش بسزایی خواهد داشت و باید به آموزش های مهارتی توجه ویژه ای نمود.
فرماندار بوشهر اظهار داشت: عملکرد مرکز آموزش فنی و حرفه ای بوشهر تاکنون بسیار مطلوب بوده است و جای دارد که برای جذب بیشتر جوانان جویای کار و ارائه آموزش های مختلف به آنان تلاش بیشتری شود.

آقای جمشیدی مهارت آموزی را لازمه اشتغال پایدار دانسته و تاکید نمودند: بهترین راه اشتغال زایی جوانان جویای کار،کسب مهارت و بهره مندی از دوره های آموزشی فنی و حرفه ای می باشد.
فرماندار بوشهر با بیان اینکه  مهارت آموزی و شرکت در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای یکی از راه های تولید اشتغال است افزود : دولت با ایجاد بسترهای لازم ، زمینه فراگیری مهارت‌های اولیه و پایه‌ای را برای ورود به بازار کار از طریق مراکز فنی وحرفه‌ای بوجود آورده تا جوانان  بتوانند زمینه اشتغال خود و کمک به اقتصاد خانواده و جامعه را فراهم کنند. .

وی ضمن تاکید بر تقویت فرهنگ کار و مهارت آموزی خاطر نشان کرد: گسترش و ارتقای کیفی آموزش های  فنی و حرفه ای مطابق با نیاز های  شهرستان باشد.
ایشان  در پایان از زحمات و تلاش های ارزنده و موثر مرکز آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان تقدیر و تشکر نمود.   1396/6/6 14:04        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )