دوشنبه 02 مهر 1397
فرماندار بوشهر : 61 طرح عمرانی در هفته دولت در شهرستان بوشهر افتتاح و اجرایی می شود (کدخبر: 685)
فرماندار بوشهر : 61 طرح عمرانی در هفته دولت در شهرستان بوشهر افتتاح و اجرایی می شود به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر عباس جمشیدی روز چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر افزود: این هفته فرصتی برای بیان دستاوردها و خدمات دولت است که کارگزاران نظام باید از این فرصت استفاده کنند.
جمشیدی اظهار کرد: دولت کارهای بزرگی در این مدت انجام داده که اطلاع رسانی به مردم در این زمینه ضروری است.
وی با اشاره به آغاز به کار دولت دوازدهم گفت: دولت وعده هایی به مردم داده که همه دست اندرکاران با تعامل و همکاری باید زمینه اجرای آنها را در جامعه فراهم کنند.
فرماندار بوشهر اظهار کرد: امروز بحث اشتغال و رفع موانع تولید از جمله مطالبه مهم جامعه و از سیاست های اصلی دولت دوازدهم است که اجرای این وعده ها همکاری قوای سه گانه و سایر دستگاههای اجرایی را می طلبد.
جمشیدی با اشاره به وجود موانع متعدد تشکیلات اداری در مسیر سرمایه گذاران گفت: نباید به جای استقبال از سرمایه گذار با وضع قوانین دست و پاگیر آنان را از آوردن سرمایه به منطقه پشیمان کرد.
وی با تاکید بر تغییر نگاه نسبت به سرمایه گذاران یادآور شد: با حضور سرمایه گذاران در منطقه بخشی از مشکل اشتغال در جامعه برطرف می شود.
جمشیدی اضافه کرد: از همه دستگاههای اجرایی انتظار همکاری در این زمینه و روان سازی کار برای سرمایه گذاران وجود دارد.
فرماندار بوشهر تاکید کرد: با توجه به ظرفیت های مطلوب در شهرستان بوشهر می طلبد همکاری بیشتری برای ورود سرمایه به منطقه صورت گیرد.
وی با اشاره به آغاز برنامه ششم توسعه گفت: باید همه دستگاههای اجرایی مطابق اسناد بالا دستی و برنامه مدون برای رسیدن به هدف های از پیش تعیین شده اقدام کنند.
فرماندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان افزود: این طرح با هدف تربیت انسانهایی مفید و توانمند برای آینده استان اجرا شده و امسال نیز با پشتوانه محکم تری زمینه اجرای آن فراهم می شود.
وی با تشکر از همکاری شوراهای روستاها، دهیاری ها و شهرداری ها در اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان گفت: هرگونه هزینه کرد در آموزش و پرورش نوعی سرمایه گذاری برای آینده است به همین دلیل توجه به آموزش و پرورش از اولوی تهای شهرستان بوشهر است.
جمشیدی، تقویت زیرساخت های آموزش و پرورش و تامین نیازهای این نهاد را از برنامه های مدیریت شهرستان بوشهر عنوان کرد.
فرماندار بوشهر همچنین بر توجه به ظرفیت نیروهای بومی شهرستان تاکید کرد و گفت: اگربه دنبال ایجاد انگیزه و مشوق هستیم باید این فرصت را به نیروهای بومی که توانمندی علمی دارند، بدهیم


.
   1396/6/1 11:44        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )