چهارشنبه 30 خرداد 1397
فرماندار بوشهر در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر سفر: دهکده گردشگری امید بوشهر به عنوان منطقه ایی نمونه در جنوب کشور به شمار می رود (کدخبر: 621)
فرماندار بوشهر در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر سفر: دهکده گردشگری امید بوشهر به عنوان منطقه ایی نمونه در جنوب کشور به شمار می رود به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر عباس جمشیدی در جلسه هماهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بوشهر با بیان اینکه شهرستان بوشهر به عنوان مرکز استان و وجود آب و هوای مناسب در ایام نوروز پذیرای بخش اعظمی از مهمانانی است که به استان سفر می کنند افزود : تمامی دستگاهها و به خصوص شهرداریهای شهرستان وظیفه دارند تا با بسیج امکانات و هماهنگی های لازم در جهت فراهم آوردن بستر مناسب به منظور رفاه حال مهمانان نوروزی تلاش نمایند . وی با تأکید بر اینکه دهکده گردشگری امید بوشهر به عنوان منطقه نمونه در جنوب کشور تلقی می شود افزود با توجه ویژه استاندار به موضوع گردشگری و همت ایشان به منظور احداث این مجموعه و استقبال بخش خصوصی که در حال تکمیل مرحله اول این مکان می باشد ، سعی خواهد شد تا قبل از ایام نوروز به عنوان محیطی گردشگری و تفریحی در اختیار مهمانان نوروزی و مردم شریف استان قرار گیرد .
فرماندار بوشهر در ادامه به موضوع ساماندهی منازل مبله  در سطح شهر هم  اشاره نمود و افزود با همکاری سازمان میراث فرهنگی ، شهرداری بوشهر و کمک دیگر دستگاهای مسئول این مهم به نحو مطلوب ساماندهی خواهد شد . وی به رعایت شئونات اسلامی و حفظ ارزشها نیز تأکید نمود و گفت : همه ما به اصول و ارزشهای دینی پایبند هستیم لذا از این رو در موضوع صدور مجوزهای گردشگری دریایی با همکاری سازمان میراث فرهنگی و اداره کل بنادر  متولیان و برگزار کنندگان  ضوابط مربوطه را رعایت نمایند .
رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بوشهر به آمادگی دستگاهها به منظور در اختیار قرار دادن مکان در زمان وجود شرایط جوی نامناسب  اشاره کرد و گفت هدف ما فراهم آوری امکانات و شرایط به منظور تفریح و گردشگری مهمانان نوروزی است که علاوه بر انجام هزینه می بایست با ایجاد غرفه های فروش صنایع دستی و مهم تر از همه نشر آداب ، فرهنگ و سنن مردم بوشهر مهمانان را به عنوان سفیران فرهنگی بوشهر معرفی نماییم . جمشیدی با بیان اینکه رعایت نکات ایمنی در گردشگری دریایی ضروری است  ، خواستار هماهنگی بیشتر شهرداری ، هلال احمر ، دریابانی و اداره بندر به منظور در نظر گرفتن منطقه ایی مناسب در ساحل به منظور فعالیت قایقها و جت اسکی های فعال در ایام نوروز و فصل زمستان شد . در ادامه اعضاء ستاد به بیان دیدگاهها ، نقاط ضعف و قوت در خصوص خدمات رسانی بهتر به مهمانان نوروزی پرداختند و مقرر گردید کمیته های تخصصی ستاد اجرایی خدمات سفر برگزار گردد .
   1395/10/8 18:39        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )