جمعه 02 فروردین 1398
فرماندار بوشهر : استانداری ،فرمانداری ،شورای تامین استان و شهرستان مخالفتی با برگزاری مراسم دوم و سوم خرداد نداشتند. (کدخبر: 58)
بوشهر : استانداری ،فرمانداری ،شورای تامین استان و شهرستان مخالفتی با برگزاری مراسم دوم و سوم خرداد نداشتند.
فرماندار بوشهر : استانداری ،فرمانداری ،شورای تامین استان و شهرستان مخالفتی با برگزاری مراسم دوم و سوم خرداد نداشتند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر ، حسن ابراهیمی در خصوص لغو همایش دوم و سوم خرداد در بوشهر گفت : برگزاری اجتماعات سیاسی با حفظ موازین شرعی و رعایت قانون مورد حمایت دولت بوده و استانداری مخالفتی با برگزاری آنها نداشته و ندارد .
حسن ابراهیمی ابراز داشت : لغو مراسم دوم و سوم خرداد از سوی شورای تامین صورت نگرفته است و فرمانداری بوشهر به عنوان متولی صدور مجوز در سطح شهرستان بوشهر موافقت خود را با برگزاری این مراسم به دست اندرکاران آن اعلام ولی با تشریح شرایط موجود ، با تاکید بر اینکه استانداری و فرمانداری بر موافقت خود در برگزاری باقی است ،تصمیم برگزاری این مراسم را بر عهد خود آنان گذاشت که برگزار کنندگان نیز با سنجیدن شرایط و برای حفظ آرامش و امنیت شهروندان ، تصمیم به لغو مراسم دوم و سوم خرداد در بوشهر گرفتند و حتی ساعت 2 بامداد پنجشنبه شب نیز موافقت با برگزاری آن مراسم مجددا به آنان اعلام شد.
فرماندار بوشهر ضمن تشکر از تدبیر و درایت برگزار کنندگان این همایش در جهت ایجاد آرامش و حفظ امنیت شهروندان اظهار داشت : در شرایط کنونی جامعه نیاز به حفظ آرامش دارد تا دولت دکتر روحانی بتواند در جهت رفع مشکلات موجود گام  برداشته و برنامه های تنش زدایی خود را پیاده نماید.
   1393/3/3 16:23        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )