چهارشنبه 19 بهمن 1401
سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/19 09:04
  • 1401/11/01 - 14:10
  • - تعداد بازدید: 28
  • - تعداد بازدیدکننده: 20
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرماندار بوشهر:

برگزاری نهمین جلسه شورای اداری شهرستان بوشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر : نهمین جلسه شورای اداری شهرستان بوشهر به ریاست صالح رحیمی فرماندار بوشهر با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری بوشهر برگزار گردید.

به گزارش روابط  عمومی فرمانداری بوشهر : نهمین جلسه شورای اداری شهرستان بوشهر به ریاست صالح رحیمی فرماندار بوشهر با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری بوشهر برگزار گردید.

فرماندار بوشهر افزود : با اشاره به خدمت رسانی به مردم در راستای سیاست های محوری دولت سیزدهم، گفت: مبنای کار و تلاش برای خدمت به مردم و فراهم کردن بستر توسعه همه جانبه و پایدار شهرستان براساس سیاست های اصولی دولت سیزدهم، برنامه محوری و کار جهادی است.

فرماندار بوشهر عنوان کرد : به حمداله بارشهای خوبی در سطح استان خصوصا شهرستان بوشهر باریده شد و استان بوشهر طبق اعلام مسئولین هواشناسی تا الان جایگاه اول به لحاظ میزان بارش در کشور را دارا می باشد که جای بسی شکر دارد. خیلی سپاسگزارم از تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران که سنگ تمام گذاشتند در طول یک هفته که درگیر این بارندگی ها بودیم و با تلاش شبانه روزی خود به خوبی مدیریت کردند و بجز چند نقطه در شهر بوشهر و چغادک دچار آبگرفتگی شد که این نقاط پس از بازبینی ، شورای اسلامی و شهرداری با همکاری همدیگر نسبت به راهکار و حل آن اقدام شود.

فرماندار بوشهر عنوان کرد : تمام مدیران دستگاههای اداری و اجرایی شهرستان می بایست هر سه ماه یکبار گزارش عملکرد خود را به فرمانداری اعلام نمایند و این عملکرد در جایگاه ارزشیابی مدیران تاثیر دارد. همچنین جلسات مختلفی که برگزار میگردد مصوبات آن را در حوزه های خود دنبال و پیگیری کنید تا مثمر ثمر واقع شود.

فرماندار بوشهر بیان نمود :  در جذب اعتبارات مدیران باید تلاش و پیگیری کنند ضمن اینکه در هفته آبنده در این خصوص با رییس سازمان برنامه و بودجه بوشهر جلسه ای برگزار خواهد شد و از پروژه های شهرستان بازدید بعمل خواهد آمد و پروژه هایی که پیشرفت فیزیکی خوبی داشته باشند در برنامه قرار خواهد گرفت.همچنین باتوجه به سفر آتی آیت اله رییسی رییس جمهور محترم کشور به استان بوشهر و دهه فجر پروژه های شاخص قابل افتتاح خود را اعلام نمایید که انشاالله پنج پروژه شاخص را انتخاب میکنیم و با حضور رییس جمهور افتتاح خواهیم کرد. و همچنین اگر پیشنهاداتی دارند حتما مکتوب اعلام نمایند که در برنامه سفر رییس جمهور برنامه ریزی کنیم.

فرماندار بوشهر همچنین عنوان کرد : در بحث اشتغال دستگاه های مرتبط بصورت ویژه ورود نمایند و باید تلاش بیشتری انجام دهند و تسهیلاتی که در این زمینه ها در نظر گرفته شده را سرعت ببخشند و اطلاع رسانی کنند که به لحاظ آماری در وضعیت بهتری قرار بگیریم.

  • گروه خبری : اجتماعی
  • کد خبر : 28644
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب