چهارشنبه 19 بهمن 1401
سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/19 09:04
  • 1401/11/04 - 11:08
  • - تعداد بازدید: 28
  • - تعداد بازدیدکننده: 18
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرماندار بوشهر:

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی دهه مبارک فجر شهرستان بوشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر : جلسه هماهنگی و برنامه ریزی دهه مبارک فجر در شهرستان بوشهر به ریاست صالح رحیمی فرماندار بوشهر و اعضای کمیته های مختلف در سالن اجتماعات فرمانداری بوشهر برگزار گردید.

فرماندار بوشهر در محکومیت اقدام مردود پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود : جایگاه  رفیع معنوی سپاه پاسداران در قلب مردم مومن ایران وآزادگان عالم است ،  نیروی ایثارگری که حافظ امنیت کشورو مانعی در برابر نیات شوم  وتبه کاری استکبار جهانی  بشمارمی رود و امروز بیش از  هر زمان دیگری پشتیبانی از سپاه غرور آفرین و افتخارآمیز است.
حرکت اخیر پارلمان اروپا در راستای همراهی مسبوق به سابقه ی اقدام  مشابه دولت  آمریکا  در تاریخ ( ٢٠١٩/٤/٨  ) طی بیان رسمی بود که در آن زمان هم که این برچسب زنی شیطانی موجب محبوبیت و شناخت ارزش وعزت بیشتر سپاه در بسیاری از محافل عمومی و خصوصی داخل وخارج گردید واین ارگان انقلابی بیش از پیش توانمندی های خویش را آشکارکرد.  بنابراین اتفاق تازه ای رقم نخورده و پارلمان اروپا که بعنوان کنیز ایالات متحده معروف است، صرفاً تجدید ارادتی به ارباب صهیونیستی خود کرده است. وما براین باوریم  که حمایت تمام قد از سپاه پاسداران رکنی از منشور انقلاب اسلامی وعمل به رهنمودها ی  امامین و وصایای شهدای والامقام آن نهضت عظیم  بوده وهست  تا در پرتو وعده ی تحقق پذیر پروردگار قاهرمتعال براین مشیت ، نتایج آن معین بوده که متوکلین براو وجویندگان طریقت ربانی را به ساحل پیروزی نهایی خواهد رساند.
فرماندار بوشهر عنوان نمود : در آستانه چهل و چهارمین فجر انقلاب قرار داریم. باتوجه به جریان اغتشاشات اخیر که دشمن بوسیله جنگ ترکیبی سعی در تغییر باورهای دینی مردم و همچنین می خواستند ملت را از انقلاب جدا کنند که با درایت مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم این توطئه ها خنثی شد. توجه به مقوله جهاد تبیین در عرصه های مختلف و به ویژه در حوزه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان قرار گیرد و در ایام دهه فجر باید نسبت به فرهنگ سازی و اجرای برنامه ها با محوریت آموزشی و فرهنگی اهتمام گردد و در مدارس و دانشگاهها برنامه های متناسب با قشر جوان و نوجوان اجرا شود و برای آشنا سازی نسل جوان با مبانی انقلاب اسلامی تلاش شود و با توجه به اینکه دشمنان در صدد براندازی این نظام و انقلاب را دارند مردم و تمامی دستگاهها در هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های دهه فجر اهتمام نمایند.
فرماندار بوشهر بیان نمود : تمامی ادارات شهرستان بوشهر نسبت به آذین بندی و نصب بنر و شهرداری نسبت به آذین بندی و زدن پرچم در سطح شهر اقدامات لازم را بعمل آورند. همچنین تمامی کمیته هایی که مشخص شده برنامه ریزی لازم را جهت هرچه بهتر و باشکوه برگزار کردن برنامه های ایام دهه مبارک فجر انجام دهند و برنامه های خود را به فرمانداری اعلام نمایند.
فرماندار بوشهر بیان نمود :در برنامه های دهه مبارک فجر تمامی مدیران و کارمندان حتما شرکت نمایند و هر اداره برنامه های متنوع فرهنگی و شاد برگزار نماید.زنگ انقلاب در یکی از مدارس به نمایندگی با حضور مسئولین نواخته میشود و همچنین در غبارروبی و  عطرافشانی گلزار مطهر شهدا تلاش کنیم هرچه بهتر و باشکوه برگزار شود و همه حضور حداکثری داشته باشیم .و همچنین شب 21 بهمن همگام با نقاط کشور در مساجد شهر بانگ الله اکبر از طریق بلندگو طنین انداز شود.

لازم به ذکر است جناب آقای یزدانشناس بعنوان دبیر ستاد دهه فجر شهرستان بوشهر معرفی گردید.

  • گروه خبری : اجتماعی
  • کد خبر : 28723
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب