چهارشنبه 19 بهمن 1401
سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/19 09:04
  • 1401/11/04 - 12:08
  • - تعداد بازدید: 45
  • - تعداد بازدیدکننده: 22
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرماندار بوشهر:

توسعه و تقویت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی در روستاها موجب ثبات و پایداری جامعه روستایی میشود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر: جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان بوشهر به ریاست صالح رحیمی فرماندار بوشهر،خانم عرفان مشاور امور زنان و خانواده فرمانداری بوشهر،دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و بانوان روستایی مقام آور جام پرچم شهرستان بوشهر در سالن اجتماعات فرمانداری بوشهر برگزار گردید.

جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان بوشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر: جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان بوشهر به ریاست صالح رحیمی فرماندار بوشهر،خانم عرفان مشاور امور زنان و خانواده  فرمانداری بوشهر،دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و بانوان روستایی مقام آور جام پرچم شهرستان بوشهر در سالن اجتماعات فرمانداری بوشهر برگزار گردید.

جام روستایی پرچم شهرستان بوشهر در حوزه بانوان با حضور 9  روستا از بخش چغادک و 7  روستا از بخش مرکزی به میزبانی عالیشهر برگزار گردید.هدف از برگزاری جام پرچم ایجاد روحیه شادابی و نشاط در جامعه روستایی و همچنین بالا بردن پرچم خوش رنگ جمهوری اسلامی است.

فرماندار بوشهر افزود : نظام جمهوری اسلامی بر مبنای ایدئولوژی اسلام است و مردم با انسجام و همبستگی همواره از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در برابر توطئه های دشمنان دفاع میکنند و هر گونه فتنه و تحریم دشمنان را خنثی میکنند.

فرماندار بوشهر بیان نمود : بانوان نقش ارزنده ای در پیروزی انقلاب اسلامی و استمرار آن دارند.امروز قشرهای مختلف زنان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی پیشرو هستند. زن از دیدگاه اسلام یک موهبت الهی برای مردان و موجب آرامش در خانواده و جامعه هستند و این نقش تعریف شده در هیچ یک از ادیان دیده نمی‌شود از دیدگاه قرآن زن همانند مرد بدون هیچ گونه تفاوتی می‌تواند در سرنوشت سیاسی جامعه دخیل باشد و در دستگاه حاکمیت و قدرت سهم دارد و در این زمینه ،هیچ مانعی وجود ندارد زنان جامعه ما در تمام ابعاد سیاسی و اجتماعی صاحب نظر و اندیشه هستند و همین باعث می‌شود که نقش زنان در جامعه اسلامی تعیین کننده و اثرگذار باشد.

فرماندار بوشهر در خصوص مسابقات روستایی بانوان جام پرچم بیان نمود : توسعه و تقویت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی در روستاها موجب ثبات و پایداری جامعه روستایی میشود.آنچه بر نشاط و پویایی روستائیان می افزاید برخورداری آنها از امکانات و فضاهای ورزشی و مشارکت جدی قشرهای مختلف روستایی در برنامه ها،جشنواره ها و مسابقه های روستایی اند.هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان بوشهر با عملیاتی نمودن برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی و ورزشی در سطح روستاهای بخش مرکزی و چغادک توانسته به موفقیت های چشمگیر و ارزنده ای دست یابد.

در پایان از تیم بانوان آزادگان تل اشکی بعنوان تیم قهرمان و تیم بانوان آبطویل بعنوان نایب قهرمان جام پرچم شهرستان بوشهر تقدیر و تجلیل شد.همچنین تیم تل اشکی باتوجه به قهرمانی در رقابتها به مسابقات استانی راه یافت.

  • گروه خبری : اجتماعی
  • کد خبر : 28724
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب