سه شنبه 16 خرداد 1402
مهار تورم و رشد تولید
آخرین بروزرسانی: 1402/03/16 07:47
  • 1402/02/30 - 08:57
  • - تعداد بازدید: 14
  • - تعداد بازدیدکننده: 13
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرماندار بوشهر بیان نمود:

تقدیر فرماندار بوشهر از روابط عمومی‌های ادارات و دستگاههای شهرستان بوشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر : صالح رحیمی فرماندار بوشهر از روابط عمومی های ادارات شهرستان بوشهر تقدیر بعمل آورد.

صالح رحیم عصر روز چهارشنبه در جلسه تقدیر از روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان بوشهر ضمن تبریک روز روابط عمومی اظهار کرد: اگر سازمان را یک خودرو در نظر بگیریم روابط عمومی مانند فرمان خودرو است وقتی یک راننده ماهر و توانمند می تواند یک خودرو را هدایت کند که خودرو فرمان داشته باشد، روابط عمومی مانند فرمان خودرو است که خودرو بدون آن نمی تواند حرکت کند البته راننده ای که می خواهد خودرو را هدایت کند باید مهارت لازم را داشته باشد. 

فرماندار بوشهر افزود: روابط عمومی می‌تواند کار ضعیف مدیر را خوب جلوه دهد یا کار خوب مدیر را بد جلوه دهد و متاسفانه در بسیاری از سازمان‌ها نه روابط عمومی‌ها و نه مدیران دستگاه‌ها نخواسته‌اند روابط عمومی را برجسته کنند، اگر یک مدیر از صبح تا شب کار کند کسی که باید این عملکرد را منتشر کند روابط عمومی است.

وی عنوان کرد: روابط عمومی تنها برای آرشیو کردن اخبارو اطلاعات نیست. ارسال گزارش برای وزارت خانه و تهران نیست و روابط عمومی است که می تواند به جامعه هدف القا کند که سازمان چه رفتارهایی را انجام می دهد..


عملکرد فرماندار بیانگر عملکرد دولت است

فرماندار بوشهر خاطرنشان کرد: در تمام سفر هایی و بازدید های که انجام می شود روابط عمومی باید در کنار ما باشد، اگر فرماندار کار می کند و از صبح تا آخر شب در حال فعالیت این را منتشر می کنیم و این نشان دهنده عملکرد دولت است و باعث ایجاد امید در جامعه می شود.

وی عنوان کرد: شاید عده ای بگویند فلانی چقدر از خود عکس و گزارش منتشر می کنند اما ما باید عملکرد دولت را نشان دهیم. ما با ذهن افراد کار داریم و باید ذهن جامعه را اقناع کنیم برای مثال اکنون در زمینه مصرف آب در حال بالا رفتن مصرف هستیم از سوی دیگر منابع کاهش می یابد. این مشکل می تواند معضلی برای سازمان شود اما روابط عمومی باید برای این موضوع زمینه سازی کند.

رحیمی افزود: در حال حاضر ده تن میلگرد و دو تن سیمان در روستا ها به صورت رایگان، همچنین ۵۰ میلیون بلاعوض و ۲۰۰ میلیون وام ۴ درصد در اختیار روستاییان برای ساخت خانه پرداخت می شود اما این مطالب به گوش مردم نمی رسد و خیلی ها نمی دانند که چنین اتفاقاتی در روستاها رخ می دهد.

فرماندار بوشهر بیان کرد: ماموران راهداری از صبح تا شب در سرما و‌گرما در جاده ها حضور دارند و در حال تعمیر و نگهداری از راه‌ها و جاده ها هستند اما این مطالب به گوش مردم نمی رسد در صورتی که باید این اقدامات گفته شود.
 

لزوم برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها

وی تشریح کرد: وقتی در دانشگاه‌ها کرسی های آزاد اندیشی برگزار نمی شود و برای جوانان روشنگری نمی کنند بی‌بی‌سی و اینترنشال برای آنها خوراک فکری آماده می‌کنند. هر دستگاه یک روابط عمومی دارد که باید فعالیت ها و‌کارهای انجام شده را بیان کند.

فرماندار بوشهر به همراه میر برخی از دستگاه ها در پایان از روابط عمومی‌های پرتلاش دستگاه های مختلف شهرستان بوشهر بابت ارائه اقدامات انجام شده برای مردم تقدیر به عمل آورد.

  • گروه خبری : اجتماعی
  • کد خبر : 36336
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب