سه شنبه 16 خرداد 1402
مهار تورم و رشد تولید
آخرین بروزرسانی: 1402/03/16 07:47
  • 1401/12/16 - 09:23
  • - تعداد بازدید: 66
  • - تعداد بازدیدکننده: 59
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرماندار بوشهر:

تشکر فرماندار بوشهر از مردم فهیم، بافرهنگ و همیشه حماسه آفرین بوشهر در برنامه استقبال از رییس جمهور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر :یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان بوشهر به ریاست صالح رحیمی فرماندار بوشهر با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری بوشهر برگزار گردید.

فرماندار بوشهر افزود : :تبریک عرض میکنم به مناسبت اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد باسعادت امام زمان (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان ( عج ) ،به بیان مسائلی در مورد شهرستان بوشهر پرداختند.

فرماندار بوشهر بیان نمود : مردم فهیم، بافرهنگ و همیشه حماسه آفرین بوشهر یکبار دیگر با اتحاد و همدلی عظمت و بزرگ منشی خود را نشان دادند و با استقبالی گرم،کم‌ نظیر و حماسی از رییس‌جمهور محترم دولت مردمی ایران قوی  حماسه‌ای دیگر را رقم زدند که بعنوان برگ زرین دیگری از افتخارات این سرزمین در ذهن ها ماندگار شد و طرح های خوبی در شهرستان با حضور رییس جمهور و وزیران مرتبط افتتاح گردید.

فرماندار بوشهر عنوان نمود : برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر مسمومیت دسته‌جمعی دانش آموزان در استان، منتشر شده که صحت ندارد و خوشبختانه تا به امروز موردی از مسمومیت دانش‌آموزان در استان گزارش نشده است. در حال حاضر تمام معلمان و دانش آموزان مدرسه اعلام شده در سلامت کامل هستند .متاسفانه برخی به دنبال شایعه پراکنی و ایجاد ترس در میان خانواده دانش‌آموزان هستند اما خوشبختانه هیچ مشکلی وجود ندارد.

فرماندار بوشهر بیان نمود : کتبا به آموزش و پرورش شهرستان اعلام شده است که در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک به‌سرعت پیگیری‌های لازم انجام بگیرد. 

.فرماندار بوشهر عنوان کرد :در بحث چهارشنبه سوری همه ادارات شهرستان بوشهر این آمادگی را داشته باشند و مسئولین حراست آنها در ادارات خود حضور داشته باشند، خودمراقبتی انجام دهند تا انشااله مشکلی پیش نیاید.

فرماندار بوشهر همچنین بیان نمود : تبیین اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و ادارات اهمیت بسیار زیادی دارد و اجرای مؤثر و کارآمد برنامه‌ها در این زمینه مستلزم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی است و نحوه اجرای آن با تدوین برنامه‌های فرهنگی مناسب باید امکان پذیر باشد. و در این مورد همه دستگاههای اداری و اجرایی شهرستان توجه ویژه داشته باشند و به وظایف خود عمل نمایند و همچنین در ورودی ادارت خود و همچنین کنار ساحل بنرهایی با مضامین عفاف و حجاب نصب نمایند.

فرماندار بوشهر بیان نمود : همه ادارات گزارش عملکرد خود را در اسرع وقت به فرمانداری ارسال نمایند و گزارش عملکرد مستند و ماهیانه همه روسای ادارات ، میزان ارزیابی عملکرد آنها خواهد بود.

فرماندار بوشهر بیان نمود :در بحث اعیاد شعبانیه و جشن ها تمام ادارات نسبت به نصب پرچم و آذین بندی ادارات خود حتما اقدام نمایند. همچنین عید سال ستاد تسهیلات سفر کمیته ها مشخص شده و در این ایام هیچ مدیری بدون هماهنگی از شهرستان خارج نشود.

فرماندار بوشهر : در رعایت مراجعه ارباب رجوع احترام و پاسخگویی را مد نظر قرار دهید. یکی از اصول اولیه برخورد با افراد مختلف و به ویژه ارباب رجوع در تمام زمینه های کاری و حرفه ای، گشاده رویی است. زمانی که با مراجعین با چهره ای خندان و متبسم برخورد شود باعث می گردد که حتی اگر ارباب رجوع به نتیجه دلخواه خود نیز نرسد، خاطره خوبی از آن مجموعه در ذهنش نقش ببندد.

  • گروه خبری : اجتماعی
  • کد خبر : 34953
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب