سه شنبه 16 خرداد 1402
مهار تورم و رشد تولید
آخرین بروزرسانی: 1402/03/16 07:47
  • 1402/02/31 - 11:15
  • - تعداد بازدید: 12
  • - تعداد بازدیدکننده: 11
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرماندار بوشهر:

برگزاری جلسه فرماندار بوشهر با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوشهر: جلسه ای به منظور پیگیری مسائل مشکلات شهر بوشهر با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر به ریاست صالح رحیمی فرماندار بوشهر در فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار بوشهر با تبریک دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت القمدس بیان نمود:دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است که نیاز هست مراسمات با این عناوین هرچه باشکوهتر برگزار گردد.فرا رسیدن سوم خرداد یادآور سالروز پیروزی نهایی افتخارآفرین رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس در سال ۱۳۶۱ است، که منجر به آزادسازی خرمشهر قهرمان از دست متجاوزان بعثی و برافراشته شدن پرچم پر افتخار و مقدس جمهوری اسلامی بر بلندای آن شهر مقاوم گردید.
فرماندار بوشهر در خصوص مسائل شهر بوشهر اضافه نمود :شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشهر به صورت مستمر در سطح محلات بوشهر حضور و جهت رصد و مرتفع نمودن مشکلات شهروندان اقدام نمایند.
فرماندار بوشهر بیان نمود:شهرداری بوشهر جهت ساماندهی ماهی فروشان و احداث بازارچه ماهی و میگو و همچنین احداث حوضچه آرامش بمنظور استفاده گردشگران دریایی در اسرع وقت اقدام نمایند.
فرماندار بوشهر:شورا و شهرداری بوشهر نسبت به افزایش تعداد سرویس های بهداشتی و حمام در سطح ساحل و پارک ها ،توجه ویژه به تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی و رفع نقاط حادثه خیز ترافیکی در سطح شهر که موضوع بسیار مهمی است مورد توجه قرار گیرد.
فرماندار بوشهر :همچنین نسبت به جابجایی صنایع و صنوف آلاینده شهری،ساماندهی کمپ های اسکان مسافر و موضوع بازآفرینی شهری و ساماندهی بافت های فرسوده تاکید ویژه داشتند.

  • گروه خبری : اجتماعی
  • کد خبر : 36361
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب