چهارشنبه 19 بهمن 1401
سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/19 09:04
  • 1401/11/01 - 10:22
  • - تعداد بازدید: 23
  • - تعداد بازدیدکننده: 12
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرماندار بوشهر:

برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی دانشجویی،مسئولین دانشگاهها و خوابگاهها نظارت بیشتر و جدی بر روی خوابگاههای دانشجوی داشته باشند.

برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی دانشجویی،مسئولین دانشگاهها و خوابگاهها نظارت بیشتر و جدی بر روی خوابگاههای دانشجوی داشته باشند. به گزارش روابط عموی فرمانداری بوشهر : جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان بوشهر به ریاست صالح رحیمی و خوابگاه داران و همچنین دیگر اعضا با دستور کار ساماندهی خوابگاههای داشنجویی و... در سالن اجتماعات فرمانداری بوشهر برگزار گردید.

فرماندار بوشهر افزود : دانشگاهها از نظر تامین نیروی انسانی کارآمد و افزایش کارایی و بهره‌ وری افراد و هم از جهت گسترش مرزهای دانش و فن و پیش بردن تکنولوژی در توسعه اقتصادی کشور موثر هستند و در واقع می توان گفت خدمات دانشگاه برای توسعه اقتصادی ،اجتماعی و سیاسی کشور نقش زیر بنایی دارد . دانشگاه باید محیطی مناسب برای تربیت دانشجویانی پرسشگر باشد که با ایجاد روحیه نشاط، شادابی همراه با  تحصیل علم برای دانشجویان موجبات به ثمر نشستن استعدادها و تلاشها را فراهم آورد.

فرماندار بوشهر بیان نمود : برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی در بین دانشجویان ، مسئولین دانشگاهها و خوابگاه داران باید نظارت بیشتری بر خوابگاههای دانشجوی داشته باشند و خوابگاههای خودگردان باید شناسایی گردند و نسبت به ثبت نام و اخذ مجوز قانونی اقدام نمایند و با تاکید بر اینکه با خوابگاههای دانشجویی فاقد مجوز و شناسنامه، برابر قانون برخورد خواهد شد.

فرماندار بوشهر بیان نمود :می بایست قانون و دستورالعمل اسکان و خوابگاه داری به دانشجویان و خوابگاهها بیان شوند وی همچنین با اشاره به اهمیت و ضرورت ساماندهی خوابگاه های دانشجویی خودگردان اظهار داشت: بوشهر به واسطه دارا بودن دانشگاه های دولتی در جایگاه ویژه ای قرار داشته و میزبان طیف گسترده ای از دانشجویان از نقاط مختلف کشور و استان است و انتظار می رود دستگاه های متولی از جمله دانشگاه ها، برنامه ریزی مطلوب تری برای اسکان آنان فراهم سازند.

  • گروه خبری : اجتماعی
  • کد خبر : 28633
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب